Biuro i Firma

Chopin Concerts – Koncerty Chopinowskie Warszawa
+48 534 188 708

Chopin Concerts zajmuje się organizacją codziennych koncertów Chopinowskich na terenie Warszawy. Koncerty organizowane są na terenie muzeum przy ul. Dziekaniej 1 w samym sercu Starego Miasta. Pałac Dziekani w którym codziennie o godzinie 18:30 zaczynają się około godzinne koncerty to miejsce w którym łączy się ze sobą wspaniała muzyka, z wyjątkową architektura. Wspaniała akustyka pomieszczeń w połączeniu z najlepszej klasy fortepianem to powód dla którego koncerty cieszą się ogromną popularnością turystów jak i mieszkańców. Muzycy grający na fortepianie to uznani na całym świecie wirtuozi, którzy występy można oglądać na największych scenach. Artyści są laureatami wielu nagród jak i wyróżnień.
Każdy z koncertów ma przygotowany indywidualnie przez artystów program, który wyróżnia się wyborem utworów. Kameralność oraz wyjątkowa atmosfera, przyciąga zarówno melomanów jak i osoby które chcą dopiero poznać twórczość naszego największego kompozytora.
Przy zorganizowanych dużych grupach, zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji miejsc.
Bilety dla osób:
– dorosłych w cenie 45 zł,
– młodzieży w wieku 11-18 lat oraz studentów 40 zł,
– dzieci do lat 10 wstęp darmowy.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź chęci rezerwacji czy zakupu biletu zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 534 188 708 lub mailowo biuro@chopinconcerts.pl

Polmarket Bażanowice
,
33 858 61 44

Proponujemy najwyższej jakości produkty. Poza artykułami spożywczymi i przemysłowymi można znaleźć chemię oraz produkty kosmetyczne. Dysponujemy bogatym asortymentem z sektora przypraw i ziół oraz szeroką paletę alkoholi, od piw począwszy na whisky skończywszy.

Adres:
ul. Cieszyńska 48
43-440 Bażanowice, woj. śląskie

Telefon:
33 858 61 44

E-mail:
lucybodak@gmail.com