Biuro i Firma

+48 22 777 60 31

Agencja ABC Tłumaczenia z Warszawy od ponad piętnastu lat świadczy usługi na rynku tłumaczeniowym. W swoich szeregach skupia znamienitych translatorów, którzy z pasją wykonują swoją pracę, wkładając maksimum swoich możliwości i umiejętności w tworzeniu przekładów tekstów z języka angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego i rosyjskiego.
Agencja zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń specjalistycznych, przysięgłych z zakresu wielu dziedzin prawa, budownictwa, tłumaczenia techniczne zarówno ustne, jak i pisemne.
ABC Tłumaczenia swoim Klientom gwarantuje najwyższy profesjonalizm, podejście indywidualne, niezawodność, terminowość, poufność oraz atrakcyjne ceny.

Siedziba biura znajduje się na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Białostockiej 22 w Kamienicy Artystycznej, dokąd prowadzi wygodne połączanie komunikacją miejską. Klienci mogą liczyć na osobiste spotkania w siedzibie biura lub złożyć zamówienie drogą elektroniczną. Dzięki czemu Agencja obsługuje Klientów mieszkających poza Warszawą.

Chopin Concerts – Koncerty Chopinowskie Warszawa
+48 534 188 708

Chopin Concerts zajmuje się organizacją codziennych koncertów Chopinowskich na terenie Warszawy. Koncerty organizowane są na terenie muzeum przy ul. Dziekaniej 1 w samym sercu Starego Miasta. Pałac Dziekani w którym codziennie o godzinie 18:30 zaczynają się około godzinne koncerty to miejsce w którym łączy się ze sobą wspaniała muzyka, z wyjątkową architektura. Wspaniała akustyka pomieszczeń w połączeniu z najlepszej klasy fortepianem to powód dla którego koncerty cieszą się ogromną popularnością turystów jak i mieszkańców. Muzycy grający na fortepianie to uznani na całym świecie wirtuozi, którzy występy można oglądać na największych scenach. Artyści są laureatami wielu nagród jak i wyróżnień.
Każdy z koncertów ma przygotowany indywidualnie przez artystów program, który wyróżnia się wyborem utworów. Kameralność oraz wyjątkowa atmosfera, przyciąga zarówno melomanów jak i osoby które chcą dopiero poznać twórczość naszego największego kompozytora.
Przy zorganizowanych dużych grupach, zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji miejsc.
Bilety dla osób:
– dorosłych w cenie 45 zł,
– młodzieży w wieku 11-18 lat oraz studentów 40 zł,
– dzieci do lat 10 wstęp darmowy.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź chęci rezerwacji czy zakupu biletu zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 534 188 708 lub mailowo biuro@chopinconcerts.pl

Polmarket Bażanowice
,
33 858 61 44

Proponujemy najwyższej jakości produkty. Poza artykułami spożywczymi i przemysłowymi można znaleźć chemię oraz produkty kosmetyczne. Dysponujemy bogatym asortymentem z sektora przypraw i ziół oraz szeroką paletę alkoholi, od piw począwszy na whisky skończywszy.

Adres:
ul. Cieszyńska 48
43-440 Bażanowice, woj. śląskie

Telefon:
33 858 61 44

E-mail:
lucybodak@gmail.com

Wykładziny Dywanowe – iWykładziny.pl
+48 519 849 844

Firma Iwykładziny jest liderem na rynku wykładzin dywanowych w Polsce. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenia oraz szeroki wachlarz wykładzin dywanowych do biur, hoteli, mieszkań oraz każdych pomieszczeń użytkowych. W ofercie modele w płytkach lub rolkach w zróżnicowanym designie i kolorystyce. Wszystkie zapewniają skuteczne tłumienie dźwięków oraz wyróżniają się wysoką odpornością na ścieranie i zabrudzenia. Dlatego wybierane są zarówno do budynków publicznych jak i mieszkań prywatnych. Nasza firma oferuje wykładziny dywanowe rekomendowanych producentów w Warszawie i całej Polsce. Które zapewniają najwyższą jakość i trwałość cieszącą długoletnią funkcjonalnością. Wszystkie spełniają najwyższe standardy i właściwości użytkowe oraz wykończone są z dbałością o najmniejsze detale. W ofercie znajdują się wykładziny w różnych strukturach: twarde, miękkie, delikatne w dotyku, sztywne i wiele innych. Specjaliści dbają o profesjonalny projekt, wykończenie oraz montaż w każdym obiekcie. Na indywidualne potrzeby klienta istnieje możliwość położenia wykładziny w nocnych godzinach.

Wykładziny dywanowe od iWykładziny.pl spełniają najsurowsze normy pod względem estetyki i funkcjonalności. To nowoczesny i trwały materiał wykończenia podłóg. Wykładzina dostępna na wymiar lub od ręki, dzięki czemu łatwo można dostosować konkretny model do aranżowanego wnętrza. W ofercie wykładziny obiektowe w super cenach!