/Recepta na zdrowie

Recepta na zdrowie

Polsko Amerykańskie Kliniki Serca wraz ze Skoczowskim Uniwersytetem III Wieku pragną serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w spotkaniu z wybitnym kardiologiem dr n. med. Bartoszem Skwarną. To niezwykle precyzyjny i skrupulatny doktor o wyjątkowo pogodnym usposobieniu. Dzięki zaangażowaniu wybitnego eksperta kardiologii będzie to niezwykła okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat tego najważniejszego organu, jakim jest serce. Ponadto będzie można dowiedzieć się jakich objawów nie należy bagatelizować, dlaczego tak ważna jest profilaktyka i wiele innych bardzo ciekawych i niezwykle istotnych rad oczywiście płynących prosto z serca.

– Nie lekceważmy nawet najdrobniejszych objawów choroby sercowo-naczyniowej. Im szybciej zgłosimy się do lekarza, tym większe mamy szanse na długie życie w zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Warto o tym pamiętać i zapobiegać zamiast leczyć. Serdecznie zapraszam, miło będzie mi się z Państwem spotkać- mówi dr n. med. Bartosz Skwarna

To cykliczne wydarzenie ma również na celu wzrost świadomości społecznej jak ważna jest profilaktyka, ponieważ choroby serca są wiodącą przyczyną śmierci na świecie.

Będzie to już 2 spotkanie z społecznością. Cykl wydarzeń edukacyjnych poświęconych problemom kardiologicznym rozpoczął prof. dr hab. n. med. Andrzej Bochenek.

Spotkanie odbędzie się w środę, 11 maja o godzinie 14:00 w Teatrze Elektrycznym Miejskiego Centrum Kultury Integrator przy ulicy Adama Mickiewicza 3 w Skoczowie. Wstęp jest bezpłatny.

mat. pras.