Zdrowie i Uroda

Apteka Internetowa Zdro-Vita.pl
22 228 20 13

Apteka Internetowa Zdro-Vita.pl to miejsce, gdzie znaleźć i wybrać można spośród ogromnej bazy doskonałych suplementów diety i kosmetyków. Produkty dostępne w aptece, charakteryzują się najwyższą jakością,dzięki czemu, są doskonałym uzupełnieniem diety osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz urodę w sposób szczególny. W ofercie apteki znajdują się popularne preparaty służące wzmocnieniu organizmu, oczyszczeniu go z toksyn, a także poprawiające funkcjonowanie poszczególnych narządów.
Apteka posiada w ofercie produkty najlepszych Polskich, jak i zagranicznych producentów, których oryginalne produkty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

W trosce o bezpieczeństwo przesyłek wysyłane są one za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich, dzięki czemu sprawdzisz w każdym momencie, gdzie znajdują się twoja przesyłka. Sprawdź codziennie poszerzaną ofertę wyłącznie markowych produktów, w najniższych cenach na rynku.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod
nr tel: 22 228 20 13 lub 801 007 517 lub pod adresem e-mail : kontakt@zdro-vita.pl

MED JOL – OŚRODEK DETOKSYKACJI I TERAPII UZALEŻNIEŃ
+48 510 280 121

Ośrodek Detoksykacji MedJol to centrum medyczne stworzone w celu umożliwienia skutecznego pokonania uzależnienia:
– alkoholowego,
– narkotykowego,
– lekowego,
Centrum odwykowe znajduje się pod Warszawą w okolicy zapewniającej ciszę i spokój podczas pobytu. Ośrodek gwarantuje anonimowość, poczucie bezpieczeństwa, dobre warunki bytowe oraz wyżywienie. Istnieje również możliwość dojazdu do pacjentów na terenie całej Polski zarówno rano jak i w nocy. Centrum Medyczne MEDJOL jest pod opieką wysokiej klasy Specjalistów z imponującym doświadczeniem zdobytym w ośrodkach państwowych i prywatnych. Pracę psychoterapeutów wspierają socjoterapeuci, lekarze psychiatrzy, lekarze interniści, zespół medyczny, dietetyk.
Ośrodek specjalizuje się w odtruwaniu organizmu zatrutego alkoholem, narkotykami, lekami czy też dopalaczami. Po detoksie pacjent znów może cieszyć się trzeźwością oraz wolnością od nałogu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Ośrodek Detoksykacji: 780 140 130 (7 dni w tygodniu 24h)
Infolinia Ogólna: 48 22 112 01 01 (8:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku)
Leczenie Uzależnień: 510 280 121
adres e-mail : biuro@medjol.pl