Turystyka i Noclegi

Salix Alba – organizator wypraw wędkarskich
+48 603 337 583

Od 30 lat jesteśmy producentem akcesoriów wędkarskich w Polsce. Od 2008 roku organizujemy tygodniowe wyprawy wędkarskie dla wędkarzy muchowych i spinningowych z Polski i z zagranicy na rzece Dunajec, San oraz Raba. Wycieczki organizowane są w grupach do 4 osób. Oferujemy komfortowe noclegi, znakomite wyżywienie, licencje, przewodnika oraz tłumacza. Podczas wyprawy nie zabranie także zwiedzania regionu. Wybierając się na nasze wczasy wędkarskie zapewnimy najlepsze łowiska w południowej Polsce, gdzie można łowić głowacice dochodzące do 20kg. Jednym z ciekawych punktów wyprawy jest zwiedzanie zamku Niedzica oraz spływ tratwą Przełomem Dunajca. Sezon wędkarski na Dunajcu, Sanie i Rabie trwa cały rok za wyjątkiem okresu kiedy rzeki zamarzają. Z nami podczas wypoczynku na rybach będą czekały na Państwa ciekawe atrakcje turystyczne i przyrodnicze.

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego https://salix-alba.com/pl/sklep/

Wyszukiwarka noclegów dla pracowników w Polsce Niemczech i UK

Na stronie znajdują się oferty noclegowe z całego kraju. Jeśli szukasz pokojów dla swoich pracowników to dobrze trafiłeś. Na stronie znajdziesz hotele pracownicze w największych miastach w Polsce i Niemczech. Intuicyjny interfejs i nowoczesny design pomogą w łatwy sposób znaleźć idealny nocleg robotniczy w każdej lokalizacji. Oferta skierowana jest nie tylko do właścicieli firm szukających zakwaterowania dla pracowników firmy. Strona hotel-pracowniczy.pl to także miejsce, gdzie właściciele obiektów noclegowych mogą reklamować swoje noclegi i docierać do jeszcze większej liczby klientów. Na stronie można założyć darmową wizytówkę oraz skorzystać z płatnego pakietu. Ciągła rozbudowa strony gwarantuje dostęp do dużej ilości potencjalnych klientów.

Hotel Sadova Gdańsk 4* – Centrum Miasta
583 823 020

Hotel Sadova ma Państwu do zaoferowania niezapomniane chwile w samym centrum Gdańska. W pobliżu zabytkowych miejsc, jak również głównych atrakcji turystycznych Trójmiasta pozwoli spędzić niezapomniany urlop, czy zorganizować wyjątkową konferencję, czy szkolenie. Doskonały design, który potwierdzony został nagrodą „Hotel z Pomysłem”, przyciąga gości z Polski, jak również osoby z zagranicy. Profesjonalna obsługa pomoże Państwu w rozwiązaniu każdego problemu. A nasza kuchnia przygotuje dla Państwa doskonałe potrawy, które często nawiązywać będą do regionu Polski, w którym się znajdujemy. Osoby, które odwiedzają Gdańsk po raz pierwszy, jak również Ci, którzy są tu stałymi bywalcami, mogą skorzystać z naszych wygodnych rowerów, dzięki którym dojadą do najbardziej rozpoznawalnych i urokliwych miejsc. Jeśli pogoda za oknem nie dopisze, zapraszamy do skorzystania z oferty rozrywkowej hoteli. Na gości czeka przestronny basen, doskonała do relaksu sauna a dla aktywnych centrum fitness oraz SPA.

Hotel przystosowany jest zarówno dla osób indywidualnych, jak również firm oraz instytucji, którym udostępni przestronne sale szkoleniowe.

Więcej informacji dotyczących hotelu znajdą Państwo na stronie internetowej https://www.hotelsadova.pl/, gdzie dokonać można rezerwacji. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów 583 823 020 lub 583 823 000