Sport i Rekreacja

STAR-sport
+48 22 728 86 72

Firma STAR-sport zajmuje się sprzedażą sprzętu narciarskiego. Główna siedziba sklepu znajduje się w Warszawie, jednak jego zasięg obejmuje całą Polskę oraz inne kraje. Dzięki doskonale rozwiniętej sprzedaży internetowej za pośrednictwem własnego sklepu online STAR-sport dociera do szerokiego grona odbiorców. Każdy miłośnik zimowego szaleństwa znajdzie w ofercie sklepu niezbędny sprzęt i akcesoria, dzięki którym z sezonu na sezon udoskonali swoje umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie.

W asortymencie można znaleźć następujący sprzęt:
– buty i narty Nordica, Elan, Head, Atomic, Tecnica, K2;
– buty i deski snowboardowe K2;
– kije narciarskie Blizzard, Elan, Fizan, Head, K2;
– wiązania K2,
– kaski i gogle Atomic, Carrera, Head, Elan, K2, Salomon, Uvex;
– akcetoria tj. torby i porkowce.

Bogata oferta skierowana jest do szerokiej gamy odbiorców ze zróżnicowanymi umiejętnościami zjazdowymi. Sprzęt podzielony jest na kategorie: marki, wiek, płeć oraz poziom zaawansowania. Co więcej, każdy prodykt jest szczegółowo opisany, preferencje przedstawione
są w przejrzysty sposób w formie tabeli po to, aby Klientom zagwarantować wygodne i szybkie zakupy.

Niedawno sklep wzbogacił swój asortyment o rowery:
– górskie;
– elektryczne;
– miejskie;
– trekkingowe;
– krosowe;
– szosowe;
– damskie;
– juniorskie;
– dziecięce.

Time Machine Minigolf
+48 22 247 88 76

Time Machine Minigolf oferuje Państwu możliwość rozegrania partii minigolfa na pierwszym w Polsce pełnowymiarowym wewnętrznym polu. Dodatkową atrakcją jest zastosowanie technologii 3D i Blacklight, dzięki czemu aktywny wypoczynek dodatkowo ubarwiony jest doznaniami wizualnymi. Przenieś się w czasie do początków istnienia świata i przemierzaj czas i przestrzeń zdobywając kolejne dołki. Odwiedź czasy Wikingów i okres rewolucji przemysłowej oraz sprawdź, co czeka ludzkość w przyszłości.

Urządź niezapomniane urodziny dla swojego dziecka. Zaproś kolegów i koleżanki do wspólnej gry w otoczeniu rycerzy Króla Artura, Cezara czy bogów olimpijskich. Dla osób spragnionych dodatkowych wrażeń dostępna jest opcja wejścia na salę zabaw Inca Play, gdzie milusińscy będą mogli spożytkować nadmiar energii na ściance wspinaczkowej czy w małpim gaju.

Firmy dla swoich pracowników mogą zorganizować na polu do gry w minigolfa eventy integracyjne. Miła atmosfera i wspólne zdobywanie celów spajają zespół i pozwalają mu później wydajniej pracować.

Dla szkół Time Machine Minigolf przygotowuje specjalne warsztaty, które poza rozrywką będą niosły za sobą walory dydaktyczne. Wykwalifikowany animator zadba o bezpieczeństwo dzieci i w pełni zagospodaruje ich czas na polu do minigolfa.

Zapraszamy firmy, szkoły oraz osoby prywatne do skorzystania z oferty.

Time Machine Minigolf
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
tel: +48 22 247 88 76
e-mail: info@timemachineminigolf.pl