Reklama i Poligrafia

Duet – Producent Toreb Papierowych
+ 48 13 42 420 02

Firma Duet jest profesjonalnym producentem toreb papierowych. Od końca lat 90 XX wieku nieustannie rozwijają i doskonalą proces technologiczny, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja toreb papierowych z nadrukiem w technologii offsetowej oraz sitodruku. Wymagający klienci liczyć mogą na wykonanie nawet skomplikowanych grafik przy użyciu techniki tłoczenia na gorąco.

W ofercie firmy Duet znaleźć można również torby bawełniane w dowolnym kolorze, z długim lub krótkim uchwytem, z nadrukiem w postaci grafiki, loga lub hasła reklamowego.

Produkty wytwarzane są z materiałów nie obciążających środowiska. Ekologiczne torby z materiałów naturalnych są wielokrotnego użytku, co dodatkowe wpływa na ich proekologiczny charakter.

Oferta firmy jest stale rozwijana o nowe rodzaje, rozmiary i wzory. Produkowane są torby uniwersalne, reklamowe oraz na specjalne okazje, takie jak: chrzty, komunie, wesela.

Firma Duet gwarantuje pełen profesjonalizm, terminowość, wysoką jakość produktów oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy! Minimalny nakład to tylko 100 sztuk.

Studio Punkt Widzenia – filmy reklamowe, teledyski
792 998 025

Studio Punkt Widzenia zajmuje się kompleksowym tworzeniem filmów reklamowych oraz teledysków. Działamy zarówno na terenie Krakowa, jak i innych miast. Doskonałej jakości produkcja filmowa polega na pełnej obsłudze, poczynając od tworzenia scenariusza, poprzez pełne przygotowanie planu zdjęciowego, a kończąc na montażu. Nasze filmy wykorzystywane są w relacjach z eventów oraz reklamie firm, organizacji czy produktów. W zależności od przeznaczenia filmu nasi specjaliści wybierają najlepsze rozwiązania, pomagające zbudować markę, czy zwiększać świadomość klientów. Zajmujemy się również tworzeniem filmów instruktażowych i szkoleniowych, pomagających pracownikom twojej firmy. Tworzymy treści unikatowe oraz wykorzystujemy najnowsze rozwiązania sprzętowe takie jak drony, by stworzyć unikalne ujęcia. Zdajemy sobie sprawę, że aby twój spot był rozpoznawalny, musi wyróżniać się spośród innych, tworzymy treści, które przyciągają uwagę odbiorców, wykorzystując doskonałe ujęcia, dopasowaną muzykę, systemy animacja, korzystamy też z usług lektorów, którzy dodatkowo uatrakcyjniają nasze produkcje.
W związku z coraz częstszym wykorzystaniem filmów korporacyjnych na targach branżowych, czy portalach społecznościowych coraz więcej firm decyduje się na ten rodzaj promocji.
W naszej ofercie znajduje się również możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu video. Wśród urządzeń można znaleźć m.in. kamery, aparaty, obiektywy oraz mikrofony.
Decydując się na skorzystanie z naszej usługi, możesz rozszerzyć marketing w twojej firmie na kolejny poziom. Nasi pracownicy to ludzie z doświadczeniem oraz pasją, z którzy na każdym etapie działania służą pomocą, i wsparciem.
Zareklamuj swoją firmę w profesjonalny sposób, który będzie oddziaływał na odbiorcę i zostanie zapamiętany.

Na wszystkie nurtujące pytania odpowiemy pod numerem tel. 792 998 025 lub 608 289 049