Przemysł

BiTop
501 145 256

BITOP jest działającą na terenie całej Polski firmą sprzedającą maszyny do obróbki metali. Dzięki doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku jest liderem branży w Polsce. W ofercie firmy znajdą Państwo urządzenia do cięcia i gięcia blach takie jak mechaniczne nożyce gilotynowe czy hydrauliczne prasy krawędziowe. Wszystkie urządzenia pochodzą od najlepszych producentów, którzy dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz zastosowaniu najtrwalszych materiałów tworzą wydajne i wytrzymałe maszyny. Zajmujemy się również serwisem maszyn zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak również po jej upłynięciu. Sztab doświadczonych specjalistów dba o to by w razie awarii sprzętu, usterka została wyeliminowana w jak najkrótszym czasie. Decydując się na nasze usługi, klienci mogą liczyć na pomoc w programowaniu sterowników CNC, jak również szybką wymianę dotychczasowych sterowników.

W trosce o stan techniczny sprzedawanych urządzeń oferujemy okresowe przeglądy techniczne maszyn w celu wyeliminowania nieprawidłowości czy wymianę zużywalnych części maszyny. Dbamy o to by nasze urządzenia, działały w sposób precyzyjny, tak samo w pierwszym dniu, jak i po latach użytkowania.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w wybraniu odpowiedniego urządzenia do twojej firmy. Odpowiemy na wszystkie techniczne pytania związane z maszynami do obróbki metali.
Adres:Słupów 72, 32-218 Słaboszów
tel. 501 145 256

Eximport Sp. z o. o.
+48 68 470 20 80

Eximport jest liderem na rynku produkcji folii w Polsce. Długoletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja wysokiej jakości produktów. Firma posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów takich jak :

folie budowlane,
folie stretch,
folie ogrodowe,
folie LDPE,
folie HDPE,
taśm spinające.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną naszych produktów. Wiemy, że w zabezpieczeniu i transporcie i nie ma kompromisów, dlatego nasze produkty spełniają wszelkie niezbędne normy, jak również, materiały użyte do produkcji są najwyższej jakości.

Wybierając produkty firmy ExImport, masz mozliwość zakup produktów prosto od producenta. Wiąże się z to z konkurencyjnymi cenami, przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. Nasze produkty, wykorzystywane są w każdej firmie gdzie zachodzi konieczność zabezpieczenia, transportu czy przechowywania towaru.

Nasze folie budowlane wykorzystywane są na wiele sposób.

Do ochrony i zabezpieczenia wyposażenia domów podczas wszelkich remontów wybierz folię ochronną. Jeśli planujesz remont dachu, wybierz naszą folię dachową i paroizolacyjną. Stawiając nowy dom z pewnością przyda Ci się folia fundamentowa służąca do izolacji ścian budynku od wilgoci.

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy!

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami: tel. 68 470 20 80

Nasz Adres:

Eximport Sp. z o. o.

Gospodarcza 5, Żary

Godziny Otwarcia: 8.00 : 16.00

KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o.
(+48) 22 322 86 65

KAESER KOMPRESSOREN jest liderem na rynku urządzeń i zbiorników służących do magazynowania sprężonego powietrza i jego późniejszego wykorzystania. Nasze systemy służą do zasilania procesów produkcyjnych i roboczych przy wykorzystaniu jednego z najważniejszych medium w produkcji. W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne systemy, jak również usługi związane z wykorzystaniem sprężonego powietrza. Do głównych produktów należy zaliczyć:

sprężarki śrubowe,
sprężarki tłokowe,
sprężarki przewoźne,
sprężarki dentystyczne,
dmuchawy walcowe,
dmuchawy rotacyjne,
narzędzia pneumatyczne.
powietrze bezolejowe.

Nasze produkty spotkać można w każdej branży, w której wykorzystywane są urządzenia związane ze sprężonym powietrzem. Nasze urządzenia charakteryzuje się wysoka odporność, zbudowane są z wytrzymałych materiałów odpornych na korozję i zmiany temperatur.

Zajmujemy się również organizacja serwisu dla naszych klientów. Działamy od wielu lat na rynku międzynarodowym, gdzie jesteśmy cenionym producentem, uznanym za jakość produktów oraz profesjonalne podejście i pomoc każdemu z klientów.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o naszych produktach lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +(48) 22 322 86 65, lub mailowo info.poland@kaeser.com uzyskasz więcej informację, lub pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu dla twojej działalności.

KGHM ZANAM S.A.

KGHM ZANAM S.A. to firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń górniczych. Należy do największych firm tego typu w Polsce, W spółce wytwarzany jest także sprzęt związany z logistyką, transportem, skalnictwem oraz kopalniami odkrywkowymi. Dodatkowym obszarem usług świadczonych przez firmę jest branża odlewnicza. Odlewnictwo żeliwa szarego i sferoidalnego stanowi dodatkową gałąź rozwoju firmy. Ponadto KGHM ZANAM S.A. świadczy także usługi utrzymania ruchu maszyn i urządzeń.

W ramach wykonywanych zdań firma oferuje następujące kategorie produktów:
– maszyny górnicze,
– systemy odstawy taśmowej,
– kruszarki,
– konstrukcje stalowe,
– odlewy żeliwne,
– kotwy górnicze,
– serwis i utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń.

Odlewnia żeliwa
W ramach swojej działalności firma świadczy także usługi z zakresu odlewnictwa żeliwa szarego i sferoidalnego.

Śrubonit
+ 48 12 645 76 52

Śrubonit A.K. to wiodący producent i sprzedawcą hurtową elementów złącznych oraz śrub. Firma działająca od ponad 30 lat na rynku Polskim, dzięki ogromnemu doświadczeniu gwarantuje najwyższą jakość produktów w ofercie. Elementy produkowane są w oparciu o najnowsze technologie w fabryce mieszczącej się w Żywcu. Produkty oferowane przez firmę można zakupić drogą wysyłkową oraz bezpośrednio w hurtowni, która mieści się w Krakowie przy ul. Szymona Marycjusza 3.
Bogata oferta firmy na bieżąco powiększana, odpowiadając na oczekiwania klientów i zawiera m.in.:
wkręty,
nity,
śruby,
gwoździe,
nakrętki
gwoździe oraz wiele innych.

W przypadku zleceń nietypowych istnieje możliwość stworzenia elementu według schematu udostępnionego przez klientów. Do głównych klientów firmy należą firmy budowlane, warsztaty samochodowe, firmy przemysłowe, hurtownie, jak również osoby prywatne. Istnieje możliwość wysyłki śrub i elementów złącznych w paczkach do 30 kg, jak również w paletach mieszczących do 1000 kg.

Śrubonit A.K. Hurtownia Artykułów
Śrubowych i Złącznych

ul. Szymona Marycjusza 3
31-651 Kraków

Zapraszamy do kontaktu pod nr. telefonów
+ 48 12 645 76 52
+ 48 12 645 76 53
lub e-mail: srubonit@srubonitak.pl

SuperFax
+49 7053-9291-0

SuperFax jest firmą z tradycjami zajmującą się sprzedażą maszyn przeznaczonych do druku, składania i kopiowania. Jesteśmy również producentem wszystkich sprzedawanych urządzeń, dzięki czemu mamy pewność o ich wysokiej jakości oraz doskonałych funkcjach. Urządzenia oferowane przez firmę charakteryzują się najwyższą niezawodnością oraz ogromną wytrzymałością. Poszukując urządzeń do obróbki druku, skorzystaj z naszej oferty nowoczesnych urządzeń poligraficznych. Mimo zastosowania najnowszych rozwiązań w naszych urządzeniach są one przyjazne dla użytkowników poprzez intuicyjne i nieskomplikowane ustawienia. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepsze materiały, które gwarantują długą pracę urządzeń, bez zbędnych przestojów. Zarówno duże firmy, jak i mniejsze drukarnie cyfrowe korzystają z naszych rozwiązań.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo urządzenia takie jak:
– falcerki,
– zszywarko-falcerki,
– zbieraczki cierne,
– kopertownice,
– utrząsarki do papieru.

Wszystkie modele charakteryzuje solidna konstrukcja, wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, które usprawnią działanie w twojej firmie. Urządzenia w zależności od modelu pracują z najpopularniejszymi formatami papieru. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych i akcesoriów.

Starając się zachować jak najwyższy poziom satysfakcji klientów, oferujemy również serwis pogwarancyjny, na który nie trzeba czekać tygodniami jak w przypadku konkurencyjnych marek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych urządzeniach, zapraszamy na stronę internetową, bądź do kontaktu telefonicznego.

Adres:

Silcherstr. 20
75385 Bad Teinach
Germany

Telefon kontaktowy. +49 7053-9291-0

NECC sp. z o.o. – producent maszyn, przenośników i lini produkcyjnych
+48 91 851 10 30

NECC sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w dziedzinie profesjonalnej inżynierii ukierunkowanej na zaspokajanie potrzeb zakładów produkcyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga 76. NECC dostarcza nowoczesne i zaawansowane technicznie rozwiązania z zakresu usprawniania, modernizacji i automatyzacji produkcji.

W ofercie firmy znajduje się duży wybór rozwiązań, zarówno indywidualnych aplikacji z dziedziny usprawniania, mechanizacji jak i automatyzacji procesów produkcji, jak i sprawdzonych konstrukcji urządzeń do transportu, pozycjonowania oraz przechowywania towarów w fabrykach i magazynach. Firma oferuje szeroki asortyment maszyn i urządzeń stosowanych w różnych obszarach przemysłu.

NECC korzysta z zaawansowanych systemów komputerowego wspomagania projektowania (CAD), oprogramowania do przeprowadzania analiz zjawisk fizycznych w dynamice ruchu oraz statycznych i zmęczeniowych obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji i silnie obciążonych elementów maszyn.

Firma NECC sp. z o.o. projektuje, bazując na niezbędnych normach technicznych i normach bezpieczeństwa. Wyrobom wyprodukowanym na podstawie projektów NECC nadawane są znaki CE, potwierdzające zgodność z wymogami obowiązujących dyrektyw unijnych. W przypadkach gdzie wymagana jest certyfikacja projektu przez jednostkę notyfikującą, firma korzysta ze współpracy z uznanymi podmiotami, w których szeregach pracują najlepsi eksperci. Bogate doświadczenie nabyta podczas ponad 90.000 godzin poświęconych projektowaniu urządzeń technologicznych troska o jakość i ekonomikę stosowanych rozwiązań to cechy wyróżniające markę NECC na tle konkurencji.
Zapraszamy do kontaktu.

NECC Sp. z o.o.
ul. Struga 76
70-784 Szczecin
Polska
Kontakt:

tel: +48 91 851 10 30

email: info@necc.pl