Nieruchomości

Deweloper Inkom S.A. Wrocław
+71 78 18 618

Inkom S.A.
Jest to wrocławski deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem oferujący nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach i przystępnych cenach. Aktualnie firma zrealizowała ponad 21 dużych inwestycji, do której wlicza się ponad 800 mieszkań.

Czym wyróżnia się Inkom S.A. spośród innych deweloperów we Wrocławiu?

Wygoda, która daje możliwość bezpłatnej rezerwacji mieszkania na 7 dni, tak abyś mógł spokojnie się zastanowić, poznać szczegóły oferty i podjąć decyzję.
Elastyczność, która pozwala znaleźć korzystne rozwiązanie dla obu stron.
Wybór, to możliwość, która pozwala Klientowi na etapie budowy ingerować w układ mieszkania i dopasować go do własnych wizji. To również możliwość indywidualnego wykończenie “pod klucz”.
Otwartość na sugestie, pozwala wspólnie stworzyć miejsce publiczne dla mieszkańców, jak: ławki, tor, stojaki rowerowe, miejsca parkingowe oraz w inne propozycje zagospodarowania terenem wokół budynku.
Stałe relacje, o które dbamy. Od doradztwa po kontakt na każdym etapie inwestycji.
Fachowa obsługa, bez problemu odpowie na nurtujące pytania związane z ofertą.
Świetna lokalizacja mieszkań, zapewnia łatwy dostęp do miejsc codziennego użytku.
Doświadczenie, wysoka jakość użytych do budowy materiałów, zakup bez pośrednika, wsparcie i wiele więcej.

Oferta
Deweloper Inkom S.A. oferuje nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu dla tych, którzy preferują życie w mieście oraz pod Wrocławiem, dla tych, którzy lubią ciszę i otoczenie zieleni. Każda inwestycja projektowana jest z myślą o wygodzie, komforcie oraz bezpieczeństwie. Nowe mieszkania, które znajdą Państwo w ofercie dewelopera, to świetnie rozwiązanie nie tylko dla młodych osób.

Będąc na stronie internetowej dewelopera Inkom S.A. w łatwy sposób możesz znaleźć wolne mieszkanie, które nie zostały jeszcze zarezerwowane.

Najnowsze inwestycje
Bingo Home, to 27 domów szeregowych o przemyślanym układzie, gdzie na parterze znajduje się przeszklony salon, kominek, toaleta i kuchnia. Natomiast pierwsze piętro, to aż 3 sypialnie, garderoba i duża łazienka. Inwestycja Bingo Home zrealizowana jest w Wilkszynie przy ul. Pod Lasem. Jest to 1 kilometr od granicy Wrocławia, natomiast czas, w jakim samochodem dotrzemy do centrum miasta to niespełna 25 minut. Te nowe mieszkania są zaprojektowane w sposób, ceniący wygodę oraz eleganckie wykończenie. Nie zwlekaj, sprawdź szczegóły inwestycju https://inkomsa.pl/pl/inwm/107/opis-inwestycji.

Kolejną inwestycją, tym razem we Wrocławiu nieopodal Odry jest dzielnica Nowy Port, gdzie deweloper Inkom S.A. realizuje drugi etap inwestycji z szacowanym zakończeniem na wakacje 2019 roku. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Chałupniczej i Vasco da Gamy. Wybierając mieszkanie w tej lokalizacji, wszystkie najpotrzebniejsze punkty codziennego użytku masz pod ręką. Nowy Port w drugim etapie obejmuje 76 mieszkań od 26 do 76m2. Więcej szczegółów znajdziesz w opisie II etapu inwestycji https://inkomsa.pl/pl/inwm/52/opis-inwestycji

Referencje i opinie
Inkom S.A. jest godnym zaufania deweloperem, potwierdzają to liczne opinie i referencje. Firma otrzymała również 10 nagród i wyróżnień w konkursach branżowych, co również potwierdza jej profesjonalizm.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.
BIURO INKOM S.A.
ul. Chałupnicza 55
51-503 Wrocław

biuro@inkomsa.pl
+71 78 18 618
+71 78 18 718