Medycyna

Centrum Elastorafii Wrocław – USG, Elastografia, Hepatologia Marcin Inglot
882-003-999

Centrum Elastografii to specjalistyczne centrum hepatologiczne, którego założycielem jest lekarz Marcin Inglot. W placówce wykonywane są badania USG oraz Elastografia. Gabinet znajduje się we Wrocławiu ul. Wszystkich Świętych 2 wejście A, pawilon Wrocławskiego Centrum Zdrowia.

Badania USG
Nowoczesny sprzęt diagnostyczny umożliwia wykonania badań ultrasonograficznych piersi, tarczycy, jamy brzusznej, układu wrotnego, tętnic dogłowowych, węzłów chłonnych i jąder. Badania przeprowadzane są zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Przyjazna atmosfera i świetne opinie świadczą o profesjonalnym podejściu do przeprowadzanych badań.
Elastografia SWE
Nowoczesne narzędzie diagnostyczne pozwalające dokładniejsze badanie narządów wewnętrznych. Jest to rozwinięcie badania palpacyjnego w formie cyfrowej. Dzięki niemy lekarz może określić twardość i spoistość narządu, co znacznie poprawia skuteczność diagnostyki chorób wątroby, nowotworów i innych schorzeń.
Marskość wątroby
W centrum elastografii zbadasz swoją wątrobę, określisz poziom zwłóknienia i sprawdzisz ją pod kątem marskości wątroby. Określimy przyczyny, zbadamy objawy i zaproponujemy leczenie marskości wątroby, o czym przeczytasz w jednym z naszych artykułów tutaj: http://centrumelastografii.pl/strona/choroby-watroby/marskosc-watroby

Umów się na wizytę!

Zdro-Vita Apteka Internetowa
22 228 20 13

Zdro-Vita jest apteką internetową oferującą szeroki wybór suplementów diety, kosmetyków oraz leków dostępnych bez recepty. Dzięki ogromnej różnorodności produktów każdy znajdzie preparat odpowiedni na swoje dolegliwości. Posiadamy najniższe ceny na rynku, dzięki którym staliśmy się liderem na rynku Polskim. Poszukując swoich preparatów, nie musisz już tracić czasu na odwiedzanie aptek stacjonarnych w całym mieście. W naszej aptece znajdziesz produkty, których szukasz, w które cenach Cię zaskoczą. Produkty sprzedawane w naszej aptece, posiadają długi termin przydatności, i wysyłane są niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Specjalne pakowanie leków, zapobiegające ich zniszczeniu.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
– leki przeciwbólowe,
– preparaty na choroby reumatologiczne,
– ekologiczne suplementy diety,
– produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów, paznokci i skóry,
– preparaty witaminowe,
– dodatkowo środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego.

Sprzedajemy preparaty w dużych ekonomicznych opakowaniach, które wystarczają na długi okres czasu oraz dostępne są w wyjątkowych cenach. W sprzedaży posiadamy również naturalne składniki, pochodzące od sprawdzonych i cenionych dostawców na rynku.

Dodatkowo na naszej stronie znajdą Państwo porady dotyczące zdrowego stylu życia, dzięki którym można rzucić nałogi, jak również prowadzić zdrowszy tryb życia.

Na pytanie o nasze produkty odpowie farmaceuta pod nr telefonu 22 228 20 13

Sprawdź nasz szeroką gamę produktów na stronie!