Medycyna

Centrum Elastorafii Wrocław – USG, Elastografia, Hepatologia Marcin Inglot
882-003-999

Centrum Elastografii to specjalistyczne centrum hepatologiczne, którego założycielem jest lekarz Marcin Inglot. W placówce wykonywane są badania USG oraz Elastografia. Gabinet znajduje się we Wrocławiu ul. Wszystkich Świętych 2 wejście A, pawilon Wrocławskiego Centrum Zdrowia.

Badania USG
Nowoczesny sprzęt diagnostyczny umożliwia wykonania badań ultrasonograficznych piersi, tarczycy, jamy brzusznej, układu wrotnego, tętnic dogłowowych, węzłów chłonnych i jąder. Badania przeprowadzane są zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Przyjazna atmosfera i świetne opinie świadczą o profesjonalnym podejściu do przeprowadzanych badań.
Elastografia SWE
Nowoczesne narzędzie diagnostyczne pozwalające dokładniejsze badanie narządów wewnętrznych. Jest to rozwinięcie badania palpacyjnego w formie cyfrowej. Dzięki niemy lekarz może określić twardość i spoistość narządu, co znacznie poprawia skuteczność diagnostyki chorób wątroby, nowotworów i innych schorzeń.
Marskość wątroby
W centrum elastografii zbadasz swoją wątrobę, określisz poziom zwłóknienia i sprawdzisz ją pod kątem marskości wątroby. Określimy przyczyny, zbadamy objawy i zaproponujemy leczenie marskości wątroby, o czym przeczytasz w jednym z naszych artykułów tutaj: http://centrumelastografii.pl/strona/choroby-watroby/marskosc-watroby

Umów się na wizytę!