Meble

Flori Meble
796 706 796

Firma Flori Meble, jest nie tylko sprzedawcą, ale również producentem mebli wykonanych z najlepszych materiałów. Dbałość o detale oraz wysoka jakość to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć meble takie jak:
– stoły,
– szafy,
– krzesła,
– narożniki, sofy i kanapy,
– wersalki,
– meble modułowe czy komody.
Nasze meble tworzone są pasji, wykorzystując zarówno klasyczne wzory, jak i nowości designerskie. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w naszym sklepie meble pasujące do ich stylu. Odmień swoje wnętrza, wykorzystując nasze propozycje aranżacji. Urządź swój salon, kuchnię czy jadalnię w gustowny stylu korzystając z dostępnych na stronie inspiracji. Produkujemy również meble z przeznaczeniem biurowym, które poza funkcjonalnością posiadają również piękną estetykę. Ogromny wybór materiałów, które zamawiamy u najlepszych producentów, to gwarancja idealnego efektu. Zamień pokój swojego dziecka przy pomocy modnych mebli.

Z dbałości o zadowolenie klienta posiadamy możliwość wykonania mebli według indywidualnych wymogów klienta. Aby sprawdzić, czy wybrane przez Ciebie mebel może zostać wykonany w innych rozmiarach, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, która sprawdzi dla Ciebie tę możliwość.

Dzięki temu, że jesteśmy producentem, nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z prowizjami pośredników. Sprawdź nasze meble dostępne w najniższych cenach przy zachowaniu doskonałej jakości. Dodatkowo gwarantujemy szybką realizację zamówienia, dla osób wybierających wysyłkę gwarantujemy bezpieczny transport mebli pod wskazany adres o wybranej przez klienta porze.

Na wszelkie pytanie klientów chętnie odpowiemy telefoniczne 796 706 796 lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

32 604 28 54

Firma Vena świadczy usługi w zakresie projektowania kuchni na wymiar. Meble kuchenne realizowane są z najwyższej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii.
Nasze kuchnie są funkcjonalne i niezwykle estetyczne.
Zapraszamy.