Komputery i Internet

itCraft
609 848 001

ItCraft to firma zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych. Zajmuje się również outsourcingiem IT dla firm i instytucji. W ofercie znajduje firmy znajduje się także konsulting, wiedza ekspertów przekładana na rozwiązania dopasowane do twojej firmy to gwarancja sukcesu.
Nasz zespół tworzą specjaliści w swoich dziedzinach, dzięki czemu ich wspólna wiedza i doświadczenie gwarantują kompleksowe podejście do klienta. Zaczynając od developerów znających różne środowiska, poprzez designerów UX/UI a kończąc na kadrze managerskiej.

Aplikacje tworzone są na urządzenia wyposażone w system Android, iOS jak również aplikacje internetowe wykorzystywane przez strony internetowe, portale społecznościowe sklepy online i wiele innych.
Posiadamy kilka siedzib w całej Europie, dzięki czemu kontakt z klientem mieszkającym poza teren Polski, nie sprawia żadnego problemu. Nasze siedziby mieszczą się w miastach takich jak :
– Warszawa
– Toruń
– Bydgoszcz
– Londyn

Również mieszkańcy Norwegii mają możliwość spotkania w mieście Kristiansand.

Zadowolenie klienta to dla nas sprawa kluczowa, dlatego podczas procesu tworzenia aplikacji, cały czas jesteśmy w kontakcie z klientem aby wspólnie uzyskać produkt finalny o najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajduje się również oferta opieki nad aplikacją, po zakończeniu jej tworzenia. Ciągłe wsparcie i aktualizację oprogramowania to klucz do sukcesu. Wybierając naszą ofertę klienci mogą być pewni że ich aplikację będą przyjemne i komfortowe w użytkowaniu. Dodatkowo dbamy o prawidłowy monitoring działalności i narzędzie analityczne, pozwalające klientom na większy i szybszy rozwój swojego produktu.

Progreso
(+48) 500 450 100

Firma Progreso z Jastrzębia-Zdroju jest ogólnopolskim dostawcą usług hostingowych. Na rynku działa od 1999 roku projektując najwyższej jakości, bezpieczne rozwiązania dla użytkowników internetu. Przedsiębiorstwo obsługuje ponad 10 tysięcy wirtualnych serwerów i kont e-mail oraz dysponuje systemem ponad 50 najnowszych serwerów IBM.
Progreso w swoim centrum danych zastosował najlepsze formy zabezpieczeń, takie jak: stały monitoring, kontrolowane strefy dostępu, oraz zasilanie awaryjne, zdolne podtrzymać pracę serwerów nawet podczas tygodniowego przestoju w dostawie prądu. Co więcej, regularne wykonywanie kopii zapasowych i przechowywanie ich w dwóch oddzielnych lokalizacjach sprawia, że Klienci firmy nie muszą się martwić o utratę swoich danych.
Przedsiębiorstwo na tle innych hostingodawców wyróżnia się stabilnością, dokładnością i rzetelnościom, atrakcyjną polityką cenową i jasnymi zasadami współpracy. Nic więc dziwnego, że z roku na rok Progresso odnotowuje wzrost liczby zadowolonych klientów,