Komputery i Internet

itCraft
609 848 001

ItCraft to firma zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych. Zajmuje się również outsourcingiem IT dla firm i instytucji. W ofercie znajduje firmy znajduje się także konsulting, wiedza ekspertów przekładana na rozwiązania dopasowane do twojej firmy to gwarancja sukcesu.
Nasz zespół tworzą specjaliści w swoich dziedzinach, dzięki czemu ich wspólna wiedza i doświadczenie gwarantują kompleksowe podejście do klienta. Zaczynając od developerów znających różne środowiska, poprzez designerów UX/UI a kończąc na kadrze managerskiej.

Aplikacje tworzone są na urządzenia wyposażone w system Android, iOS jak również aplikacje internetowe wykorzystywane przez strony internetowe, portale społecznościowe sklepy online i wiele innych.
Posiadamy kilka siedzib w całej Europie, dzięki czemu kontakt z klientem mieszkającym poza teren Polski, nie sprawia żadnego problemu. Nasze siedziby mieszczą się w miastach takich jak :
– Warszawa
– Toruń
– Bydgoszcz
– Londyn

Również mieszkańcy Norwegii mają możliwość spotkania w mieście Kristiansand.

Zadowolenie klienta to dla nas sprawa kluczowa, dlatego podczas procesu tworzenia aplikacji, cały czas jesteśmy w kontakcie z klientem aby wspólnie uzyskać produkt finalny o najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajduje się również oferta opieki nad aplikacją, po zakończeniu jej tworzenia. Ciągłe wsparcie i aktualizację oprogramowania to klucz do sukcesu. Wybierając naszą ofertę klienci mogą być pewni że ich aplikację będą przyjemne i komfortowe w użytkowaniu. Dodatkowo dbamy o prawidłowy monitoring działalności i narzędzie analityczne, pozwalające klientom na większy i szybszy rozwój swojego produktu.