Gastronomia

Catering Żarełko
,
660 357 077

Catering Żarełko to zespół młodych i kreatywnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Więcej: www;cateringcieszyn.pl

Stworzyliśmy firmę łącząc siły:

Wykwalifikowanych kucharzy,
 Uprzejmych i taktownych kelnerów,
Utalentowanej florystyki, która udekoruje każde wnętrze,
Pomysłowej koordynatorki, która będzie czuwać nad organizacją przyjęcia.

Jesteśmy ludźmi do zadań specjalnych – catering to nasza specjalność!
Catering „Żarełko”
POGWIZDÓW 43-418
UL. CIESZYŃSKA 99

tel. 660 357 077

e-mail: poczta@cateringcieszyn.pl

Hodowla Ślimaków Helix Aspersa Muller – EcoSnailsFarm
+48 730 111 200

EcoSnailsFarm to ekologiczna hodowla ślimaków Helix Aspersa Muller. Ślimaki hodowane są w naturalnych warunkach, karmione tylko naturalnym pokarmem i pojone wodą ze studni głębinowej. Takie podejście do hodowli pozwoliło uzyskać doskonałej jakości filety ślimaka, oseski czy czyste muszelki.

Firma zajmuje się także przetwórstwem ślimaków. Jako certyfikowana przetwórnia wytwarza półprodukty i gotowe dania ze ślimaków Helix Aspersa Muller. Bliskość przetwórni i hodowli sprawia, że transport jest bardzo krótki i bezpieczny, ślimaki trafiające do przetwórni są w doskonałej kondycji.

Nowo otwarty sklep firmowy kieruje swoją ofertę do odbiorców indywidualnych i hurtowych. Ślimaki eksportowane są na całą Europę zachodnią i transportowane własnym samochodem – lodówką. Wejdź na stronę i poznaj ofertę firmy już teraz!

Japońska Restauracja SotoSushi – Sushi na telefon z dowozem
22 648 03 03

Soto Sushi to wyjątkowe miejsce w Warszawie, połączenie kuchni japońskiej z nowoczesnymi smakami kuchni fusion. Tajemnica wyjątkowego smaku sushi tkwi w składnikach. W Soto każda rolka przygotowywana jest ze szczególną starannością i dbałością.

Jako jedna z najlepszych restauracji dbamy o to, aby nasza oferta była dopasowana do oczekiwań Klientów, ale również aby ceny były przystępne. Każde danie serwowane w naszych restauracjach jest pięknie podane i udekorowane kwiatami. Gwarantujemy miłą, kompetentną obsługę, wyśmienite sushi i przyjemną atmosferę. Soto Sushi to doskonałe miejsce na spotkanie ze znajomymi w towarzystwie pysznego jedzenia i klimatycznej muzyki.Obie restauracje Soto Sushi mieszczące się w samym sercu Warszawy, oferują możliwość dostawy zamówienia pod wskazany adres. Zamówienia można składać również online.

Nasze restauracje:
al. Komisji Edukacji Narodowej 84 ul. Waryńskiego 28
Ursynów Śródmieście

Zapraszamy!