Edukacja

Centrum Szkoleń Zawodowych GREMA Małgorzata Respekta
http://grema.pl/
608 659 845

Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Centrum Szkoleń Zawodowych GREMA. Organizujemy kursy podnoszące kwalifikacje oraz szkolenia okresowe dla pracowników – pierwsza pomoc przedmedyczna, bhp, przeciwpożarowe. Kursy przeprowadzamy w naszych ośrodkach na własnym sprzęcie, a także bezpośrednio u Klientów na terenie całej Polski. Możemy pochwalić się 10 letnim doświadczeniem. Współpracujemy z wieloma instytucjami certyfikującymi i egzaminacyjnymi. Organizujemy kursy w dogodnych terminach i godzinach, tak aby osoby pracujące również mogły skorzystać z naszych usług.

Organizujemy:
– kursy programowania i obsługi obrabiarek CNC,
– uprawnienia SEP,
– kurs na żuraw wieżowy,
– uprawnienia na podesty ruchome,
– kurs na suwnice,
– kurs na wózki widłowe,
– uprawnienia na ładowarki teleskopowe,
– szkolenia BHP, ppoż, pierwsza pomoc,
– szkolenia HDS,
– kurs na dźwigi samochodowe,
– i inne.

Organizujemy kursy głównie w Krakowie, Nowym Sączu, Brzesku, Tarnowie, Gorlicach, Nowym Targu, Limanowej. Dla grup zorganizowanych powyżej 5 osób przeprowadzamy kursy w dowolnym miejscu.
Więcej informacji dotyczących terminów organizowanych szkoleń oraz cen znajdą Państwo na naszej stronie www oraz pod numerem telefonu.

Gregory & Monsters Szkoła Programowania
+48 602 507 702

Gregory & Monsters to szkoła programowania założona przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad różnymi projektami. Szeroki zasób wiedzy pozwolił na skuteczne przekazanie jej młodym adeptom programowania zarówno w języku polskim jak i angielskim. Uczestnicy kursów zdobędą niezbędną wiedzę, która pozwoli starać się o stanowisko junior developer.

Kursy Front End
Kursy te składają się przede wszystkim z opanowania HTML i CSS. Pozwolą na graficzne przedstawienie elementów stron internetowych. Kursy odbywają się w Krakowie i Katowicach. Kurs Front End trwa 3 miesiące.

Kursy Back End
Kursy pozwalają opanować język C# .NET i podstawy SQL oraz MVC. Taka wiedza pozwoli znaleźć zatrudnienie na stanowisku juniorskim. Kurs trwa trzy miesiące i gwarantuje dobre przygotowanie do przyszłej pracy.

Full Stack Developer
Jeśli chcesz zostać samodzielnym programistą to najlepszym rozwiązaniem będzie sześciomiesięczny kurs zawierający w sobie zarówno front end i back end. Dzięki niemu będziesz mógł znaleźć zatrudnienie na różnorodnych projektach lub samodzielnie zbudować swoją aplikację.

F-gazy

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty szkolenia f-gazy, które organizowane jest przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega. Gwarantujemy zdanie egzaminu, w przeciwnym razie – zwracamy poniesione koszty!

YES Wrocław –  Szkoła Języka Angielskiego
607-58-32-31

Szkoła języków obcych YES oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. W ofercie także szkolenie dla firm z różnych branż. Lekcje odbywają się w różnych dzielnicach Wrocławia tj. Leśnica, Biskupin i Ołtaszyn. To doskonała propozycja dla dzieci rozpoczynających przygodę z językiem, dla uczniów szkół podstawowych przygotowujących się do egzaminów i sprawdzianów, dla maturzystów oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się języka i posługiwać nim w życiu codziennym oraz zawodowym. Poziom ustalany jest na podstawie testu poziomującego i rozmowy.

Lektorzy główny nacisk kładą na rozwijaniu umiejętności swobodnej komunikacji, jednocześnie nie zapominają o ćwiczeniu pisania, czytania oraz zagadnień gramatycznych oraz o poszerzaniu zasobów słownictwa. Dzięki temu że zajęcia odbywają się w małych grupach nauczyciele mogą poświęcić każdemu uczestnikowi kursu odpowiednią ilość czasu i monitorować efekty nauki.

Dlaczego warto zapisać się na kurs angielskiego w szkole YES-
Zajęcia w małych grupach 5-10 osób dzieci,4-8 osób dorośli
Możliwość zajęć indywidualnych
Zajęcia w dogodnych godzinach
Przyjazna atmosfera
Doświadczeni lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym
Duży nacisk na mówienie
Skuteczne metody nauczania
Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania
Dobrze opracowane materiały dydaktyczne
Program nauczania dopasowany do możliwości oraz poziomu zaawansowania danej grupy.

Smile – Skuteczna metoda nauczania języka angielskiego
W szkole angielskiego YES wykorzystywana jest skuteczną metodę nauczania języka angielskiego SMILE opartą na zmysłach, rozwoju inteligencji, umiejętnościach oraz zapamiętywaniu dzięki ruchowi, muzyce, rymowankom. Podczas kursów dla dzieci doskonale sprawdza się nauka przez zabawę.