Dom i Ogród

„U Maryni” Szkółka Krzewów Ozdobnych „U Maryni” w Brzezówce Jarosława Pieczonki

„U Maryni” Szkółka Krzewów Ozdobnych  w Brzezówce Jarosława Pieczonki
„U Maryni”  Rodzinna Szkółka Krzewów Ozdobnych w Brzezówce to rodzinne gospodarstwo rolne, stawiające swoje pierwsze kroczki na lokalnym rynku. Szkółka została założona w 2015 r. przez Jarosława Pieczonkę.

Nasza firma w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt krzewów oraz drzewek iglastych. Wszystkie sadzonki są wyhodowane w naszej szkółce.

https://www.facebook.com/Szk%C3%B3%C5%82ka-Drzew-Iglastych-Li%C5%9Bciastych-Krzew%C3%B3w-U-Maryni-1744009415815936/

Jesteśmy zarejestrowani u wojewódzkiego inspektora Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach, oddział w Cieszynie. Stale podlegamy kontroli fitosanitarnej dokonywanej przez Oddział w Cieszynie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
Nasz adres:
„U Maryni” Szkółka Krzewów Ozdobnych  w Brzezówce
Jarosław Pieczonka
ul. Dębowa 5, Brzezówka,
43-418 Pogwizdów

tel. kom. 667 022 010

tel. dom. 33 8568 294

Vestiss S.C.
513 432 174

Vestiss S.C. jest cenionym w Polsce sprzedawcą wysokiej jakości wykładzin, dywanów rolet oraz karniszy. Siedziba firmy znajduje się w Jaworznie, jednak dzięki sprzedaży internetowej dostęp do oferty sklepu mają klienci w całym kraju. Z myślą o kompleksowym wyposażeniu wnętrz przedsiębiorstwo stale rozwija swoją ofertę, dodając do niej nowe produkty. Bacznie obserwuje rynkowe nowości oraz stale zmieniające się trendy na rynku podłóg. Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawia, że w ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Firma jako jeden z czołowych sprzedawców wykładzin oferuje swoim Klientom niezwykle atrakcyjne ceny, często tak niskie, jak u producentów. Może się również pochwalić wysokim poziomem obsługi. Każdy niezdecydowany Klient sklepu może liczyć na fachową pomoc, doradztwo, darmową wycenę oraz montaż zakupionych produktów. Doskonale zorganizowany system logistyczny pozwala dostarczyć zakupione produkty w dowolny zakątek Polski zaledwie w dwa dni robocze.