Dom i Ogród

„U Maryni” Szkółka Krzewów Ozdobnych „U Maryni” w Brzezówce Jarosława Pieczonki

„U Maryni” Szkółka Krzewów Ozdobnych  w Brzezówce Jarosława Pieczonki
„U Maryni”  Rodzinna Szkółka Krzewów Ozdobnych w Brzezówce to rodzinne gospodarstwo rolne, stawiające swoje pierwsze kroczki na lokalnym rynku. Szkółka została założona w 2015 r. przez Jarosława Pieczonkę.

Nasza firma w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt krzewów oraz drzewek iglastych. Wszystkie sadzonki są wyhodowane w naszej szkółce.

https://www.facebook.com/Szk%C3%B3%C5%82ka-Drzew-Iglastych-Li%C5%9Bciastych-Krzew%C3%B3w-U-Maryni-1744009415815936/

Jesteśmy zarejestrowani u wojewódzkiego inspektora Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach, oddział w Cieszynie. Stale podlegamy kontroli fitosanitarnej dokonywanej przez Oddział w Cieszynie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
Nasz adres:
„U Maryni” Szkółka Krzewów Ozdobnych  w Brzezówce
Jarosław Pieczonka
ul. Dębowa 5, Brzezówka,
43-418 Pogwizdów

tel. kom. 667 022 010

tel. dom. 33 8568 294

Baluss
517 442 913

Baluss jest liderem branży zarówno w produkcji, jak i sprzedaży akcesoriów ze stali nierdzewnej wykorzystywanych w mocowaniu szkła, jak również elementy wykończeniowe do balustrad. Na specjalne zamówienie klienta, przygotowywane są elementy w określonym kształcie i wielkości, zgodnie z wytycznymi klienta. W trosce o najwyższą jakość asortymentu zawsze wykorzystujemy stal pochodząca od najlepszych producentów. Produkty dostępne zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej.
Do głównych elementów w naszym asortymencie należą:
– Okucia do szkła,
– Uchwyty do szkła zarówno punktowe, rotule, jak i zaciskowe,
– Elementy wykończenia do balustrad systemowych,
– Gotowe słupki,
– Daszki ze szkła,
– Elementy do kabin prysznicowych,
– Wsporniki,Zawiasy i wiele innych.

Pracownicy z chęcią odpowiedzą na pytania dotyczące asortymentu i pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów spełniających wszystkie wymagania klientów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość obsługi w połączeniu z najlepszymi produktami w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia oferty sklepu internetowego, gdzie znaleźć można wszystkie produkty.

Baluss.pl
ul. Słowackiego 4b
34-120 Andrychów

Zapraszamy do kontaktu pod numerami:
tel. +48 517 442 913 tel. +48 33 870 38 89
lub e-mail: sklep@baluss.pl

BREVIS – Nawiewniki Okienne
12 425 31 64

Brevis jest producentem nawiewników okiennych z Krakowa. Doskonałej jakości produkty służące do poprawy jakości mikroklimatu w domu czy mieszkaniu. Zapobiegają tworzeniu się skraplaniu pary wodnej. Dzięki zastosowaniu doskonałych materiałów i nowoczesnych rozwiązań uzyskano nawiewniki akustyczne. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, masz możliwość zniwelowania hałasu dobiegającego z pobliskich ulic, przy zachowaniu odpowiedniego dopływu powietrza. Tłumienie odgłosów dochodzących prawie do 50 decybeli. Poczuj się w swoim domu W związku z coraz gorszym stanem powietrza w Polskich miastach, zdecydowaliśmy się stworzyć nawiewniki okienne z filtrem, nazywane również nawiewnikami antysmogowymi. Decydując się na to rozwiązanie, masz pewność, że powietrze w twoim domu nie będzie zawierało szkodliwych substancji. Polecamy skorzystać z tego rozwiązania, mieszkając w dużym mieście, lub przy często uczęszczanej drodze. Różnicę, można poczuć już po jednym dniu.

Posiadamy również w ofercie doskonałe nawiewniki ciśnieniowe, które w sposób automatyczny zamykają się, zapobiegając zbyt dużej wentylacji budynku. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w okresie jesienno-zimowym. Nasze nawiewniki zaprojektowane są w sposób sprzyjający ograniczeniu straty ciepła, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego sposobu wymiany powietrza.

W naszej ofercie znajdą Państw również higrosterowane nawiewniki, które w zależności od zmian wilgotności powietrza wewnątrz budynku, zwiększają bądź zmniejszają dopływ powietrza. Pozwala to odpowiednie dopasowanie do sytuacji w zależności od np. ilości osób w pomieszczeniu.

Odwiedź naszą stronę i poznaj dostępne modele oraz sposoby ich montażu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 12 425 31 64 lub e-mail info@brevis.com.pl

BS Ogrody
+48 501 966 776

BS Ogrody tworzą pasjonaci aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Firmę wyróżnia indywidualne i nieszablonowe podejście do każdego projektu. Wspólna praca z klientem przy projektowaniu zieleni owocuje powstaniem niecodziennych ogrodów, które stają się ozdobą na długie lata. W rękach architektów krajobrazu naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, w połączeniu z odpowiednio dobraną roślinnością zmieniają się w przestrzeń pozwalającą w pełni wypocząć i się odprężyć.

Bs Ogrody w swojej pracy wykorzystuje zarówno roślinność rodzimą, nie wymagającą szczególnej pielęgnacji, ale także – na specjalne życzenie klienta – gatunki spoza lokalnego ekosystemu. W trakcie projektowania uwzględniane są warunki glebowe, nasłonecznienie, otoczenie ogrodu oraz rozmiar roślin w pełni dorosłych. Dzięki temu zaproponowane rośliny będą miały idealne warunki do rozwoju. Tworząc ogrody firma ściśle współpracuje z klientem, którego sugestie i propozycje brane są pod uwagę na każdym etapie realizacji. Aranżacje wykonane przez doświadczonych architektów wnętrz są zarazem funkcjonalne i estetyczne.

Firma swoje usługi projektowania ogrodów i zieleni oferuje mieszkańcom, firmom i instytucjom z terenu całej Polski. W szczególności osoby posiadające ogród na terenie Podkarpacia i Małopolski mogą liczyć na szybką i sprawną realizację projektu.

W ofercie firmy BS Ogrody znaleźć można takie usługi jak:
– projektowanie ogrodów i zieleni
– zakładanie ogrodów dla osób prywatnych, instytucji publicznych i przedsiębiorstw
– tworzenie i projektowanie systemów nawadniających, tak aby dostęp do wody każdej rośliny był optymalny
– zakładanie i opieka nad trawnikami z rolki i siewu, w tym aeracja, wertykulacja, piaskowanie, nawożenie i koszenie
– projektowanie i realizacja zielonych dachów,
– sporządzanie ekspertyz i opinii dendrologicznych
– pielęgnacja drzew
– opracowanie projektów nasadzeń zastępczych
– całoroczna pielęgnacja ogrodów

Zapraszamy do kontaktu
tel: +48 501 966 776
email: kontakt@bsogrody.pl

BS Ogrody
Laskowa 510, 34-602 Laskowa
Godziny kontaktu: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00

Drwall – Profesjonalna Wycinka Drzew
http://drwall.pl/
+48 793 425 695

Drwall jest firmą zajmującą się profesjonalnym wycinaniem drzew oraz ich pielęgnacją na terenie Tych, Katowic. Realizują również zadania na terenie całego Śląska. Doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego zadania pozwala na wycinkę drzew, które przez swoją wielkość bądź kształt, zagrażają zarówno mieniu, jak i bezpieczeństwo pobliskich mieszkańców. Usługi prowadzone są przez pracowników, posiadających wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy przy pracy an wysokościach.
Firma wykonuje usługi zarówno na działkach prywatnych, ogólnodostępnych parkach, jak również na terenach przemysłowych. Każde ścinanie, usuwanie złamanych gałęzi czy uschniętych części odbywa się stopniowo i w trosce o jak najwyższe bezpieczeństwo.
Firma w swojej ofercie wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne takie jak: cięcia sanitarne oraz prześwietlające czy odciążanie konarów drzew, oraz wiele innych.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

Siedziba firmy znajduje się w : Tychy ul. Przemysłowa 55 kod 43-300
Kontakt telefoniczny pod numerami tel :
+48 793 425 695
+48 663 240 895
kontakt mailowy :biuro@drwall.pl

Kużnia Nalejek Fototapety
725 275 865

Kuźnia Naklejek to sklep internetowy oferujący ogromny wybór fototapet obrazów plakatów, a także naklejek w ogromnej ilości modnych wzorów i kolorów. Produkty oferowane przez nasz sklep charakteryzują się dużą precyzją wykonania oraz wykorzystaniem materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, oraz łatwych do czyszczenia. Nasza firma umożliwia wydruk własnej grafiki na jednym z dostępnych formatów, dzięki czemu klient ma pewność, że jego produkt jest unikatowy. Intuicyjny i prosty wybór dostępnych filtrów czy wybór jedynie fragmentu wzoru pozwoli na pełne dopasowanie dostępnego wzoru do wymogów klienta. Aby ułatwić możliwość wyszukania interesującego nas wzoru, wszystkie dostępne grafiki podzielone są w przyjazne dla klienta kategorie, dzięki którym w łatwy i szybki sposób znajdzie swój design. Fototapety są idealnym dodatkiem w nowoczesnych wnętrzach, dzięki którym podkreślisz swoje wnętrze. Dla lubiących nowoczesne i futurystyczne wzornictwo przygotowane zostały wzory z grafikami 3D.

Zastanawiasz się jak w szybki i prosty sposób odmienić swoje wnętrze? Wybierz ofertę fototapet z wykorzystaniem lateksu lub flizeliny a przekonasz się jak szybko można zmienić aranżację wnętrza. Dzięki możliwości zamówienia tapety w dopasowanym do pomieszczenia rozmiarze nie musisz martwić się przycinaniem materiału do wymiarów twoich ścian. Oszczędzi Ci to zarówno czasu, jak i będziesz miał pewność, że produkt jest dokładnie dopasowany. Dla osób nie do końca przekonanych co do słuszności wyboru wzoru istnieje możliwość wyboru wydruku próbnego, gdzie na mniejszym formacie sprawdzisz odcienie, które mogą różnić się od tych widocznych na ekranie monitora. Wiemy, że podczas remontu liczy się czas, dlatego nasze produkty wysyłamy niezwłocznie po zakończeniu projektu.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel.725 275 865 lub mailowo na adres: bok@kuznianaklejek.pl

http://pokaty.pl/
607 219 072

Pracownia architektury wnętrz z Wrocławia oferuje usługi projektowania wnętrz w kilku wariantach. Projekt funkcjonalny, który polega na przygotowaniu trzech koncepcji układu funkcjonalnego domu lub mieszkania. Projekt koncepcyjny, czyli przygotowanie propozycji kolorystycznych i materiałowych z wizualizacją. Projekt wykonawczy polegający na przygotowaniu koncepcji układu funkcjonalnego, kolorystyce i materiałach a także przygotowaniu rysunków w skali dla wykonawców. Projekt kompleksowy obejmuje wszystkie trzy etapy oraz nadzór autorski i pomoc w zakupach.

Zachęcamy do skorzystania z usług biura projektowego Pokąty, które mieści się we Wrocławiu na ul. Wyszyńskiego 104 50-307 Wrocław.

Producent Ogrodzeń Gabionowych
+48 504 637 207

Firma HDTON zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości koszy gabionowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie jako ogrdzenia gabionowe które z roku na rok zyskują na popularności. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości:
– Grille Gabionowe,
– Donice Gabionowe,
– Elementy małej architektury ogrodowej.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo, podczas wybierania odpowiednich elementów do Państwa ogrodów. Każdy z naszych produktów wykonywany jest z odpornych materiałów a w procesie produkcyjnych przechodzi przez szereg testów. Dlatego finalny produkt zawsze będzie odpowiadał nawet na najwyższe wymagania użytkowników.
Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej!

HDTON
ul. Ryglicka 40
33-170 Tuchów
woj. małopolskie

tel: +48 504 637 207
tel: +48 14 698 10 91
e-mail: ogrodzeniagabionowe@interia.pl

501369955

Dom-ogród-las.pl to sklep internetowy, gdzie nabędziesz przybory i osprzęt konieczne do prac w gospodarstwie domowym, ogrodzie i prac leśnych. Oferujemy sprzęty cenionych marek, np. akcesoria Stihl lub Stalco .

Akcesoria, które dostaniesz w naszym e-sklepie są wysokiej jakości i będą doskonale służyć Ci przez długi czas.

Dzięki opcji zakupów online, każdy sprzęt, którego potrzebujesz, zamówisz w niedługim czasie bez wychodzenia z domu, a nasi pracownicy zadbają o to, aby Twoja przesyłka dotarła pod Twój adres tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalne kosy spalinowe, kleszcze samozaciskowe i wiele innych sprzętów jest dla Ciebie w sklepie dom-ogrod-las.pl.

Zapraszamy!

513 432 174

Vestiss S.C. jest cenionym w Polsce sprzedawcą wysokiej jakości wykładzin, dywanów rolet oraz karniszy. Siedziba firmy znajduje się w Jaworznie, jednak dzięki sprzedaży internetowej dostęp do oferty sklepu mają klienci w całym kraju. Z myślą o kompleksowym wyposażeniu wnętrz przedsiębiorstwo stale rozwija swoją ofertę, dodając do niej nowe produkty. Bacznie obserwuje rynkowe nowości oraz stale zmieniające się trendy na rynku podłóg. Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawia, że w ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Firma jako jeden z czołowych sprzedawców wykładzin oferuje swoim Klientom niezwykle atrakcyjne ceny, często tak niskie, jak u producentów. Może się również pochwalić wysokim poziomem obsługi. Każdy niezdecydowany Klient sklepu może liczyć na fachową pomoc, doradztwo, darmową wycenę oraz montaż zakupionych produktów. Doskonale zorganizowany system logistyczny pozwala dostarczyć zakupione produkty w dowolny zakątek Polski zaledwie w dwa dni robocze.