Budownictwo

Ekspres Rusztowania – Wynajem Rusztowań
600 795 462

Ekspres Rusztowania to firma z siedzibą w Warszawie. Oferuje wynajem rusztowań na terenie całego kraju na doskonałych warunkach. Dzierżawa rusztowań jest znacznie tańsza niż zakup nowych, dlatego oferta firmy cieszy się ogromną popularnością w całym kraju.

Rusztowania Warszawskie
Najprostszy typ rusztowań wykonany ze stalowych rurek. Składanie rusztowania odbywa się przez wsuwanie kolejnych elementów prostopadle do poprzedniego poziomu. Rusztowanie tego typu jest tanie, stosunkowo lekkie i łatwe w montażu. Do jego wad należy z pewnością niestabilność przy dużych wysokościach.

Rusztowania Elewacyjne
Profesjonalne rusztowania pozwalające na pokrycie konstrukcją całego budynku. Dobra stabilność i wytrzymałość decydują o ich bardzo powszechnym użyciu w zastosowaniach komercyjnych. Najczęściej wynajmują je firmy remontowo budowlane.

Skorzystaj z preferencyjnych warunków wynajmu dla swojej firmy!

Hurtownia Materiałów Instalacyjnych Prosan
84 638 99 44

Prosan Zamość to hurtownia materiałów instalacyjnych specjalizująca się w handlu materiałami budowlanymi przeznaczonymi do inwestycji drogowych, kanalizacyjnych i wodociągowych. W asortymencie firmy znajdują się kształtki żeliwne i pcv, żeliwo drogowe, rury betonowe na przepusty drogowe, a także rury i kształtki drenarskie. W ofercie firmy znajdują się wszystkie elementy instalacji sanitarnych w budownictwie jendorodzinnym, wielorodzinnym i drogowym.

Firma charakteryzuje się szybką wyceną, terminowością dostaw i wzorową obsługą klienta. Zapoznaj się z całą ofertą i skorzystaj z najlepszej ceny. Firma realizuje dostawy na terenie całego kraju! W Prosan znajdziesz produkty niedostępne w innych hurtowniach.

Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer
662 186 000

Zakład Robót Elektrycznych K. Cimer to firma z 30-letnim doświadczeniem, zajmująca się kompleksową obsługą czynności związanych z projektowaniem wewnętrznych instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz przyłączy dla wszystkich rodzajów obiektów. Firma przygotuje również wszystkie potrzebne dokumenty urzędowe.
Szeroki zakres usług realizowany jest na terenie całej Małopolski i Śląska, jednak głównym obszarem działalności jest Kraków, Katowice oraz pobliskie miejscowości. Instalacje na każdym etapie realizacji wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług.
Ogromne doświadczenie oraz posiadane uprawnienia firmy pozwala jej realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Firma wykona zarówno instalacje dla domów jednorodzinnych, jak i projekty wymagające zaawansowanego sprzętu, pomiarów oraz wykonawstwa inwestycji.
-Kompleksowe usługi elektryczne m. in :
-Projektowanie instalacji elektrycznych,
-Konsultacje techniczne oraz doradztwo techniczne dla inwestorów, architektów, firm,
-Nadzór budowlany,
-Pomiary elektryczne,
-Usługi elektryczne na terenie,
-Instalacje oświetleniowe,
-Stacje transformatorowe kontenerowe, słupowe, wkomponowane,
-Linie niskiego i średniego napięcia,
-Instalacje odgromowe,
-Panele i instalacje fotowoltaiczne.

Zapraszamy do kontaktu
BOK
Czynny od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00
ul. Rzemieślnicza 20/122
30-363 Kraków

tel: +48 662 186 000
email: biuro.zre@gmail.com
email 2: biuro@zre.malopolska.pl