Budownictwo

Ekspres Rusztowania – Wynajem Rusztowań
600 795 462

Ekspres Rusztowania to firma z siedzibą w Warszawie. Oferuje wynajem rusztowań na terenie całego kraju na doskonałych warunkach. Dzierżawa rusztowań jest znacznie tańsza niż zakup nowych, dlatego oferta firmy cieszy się ogromną popularnością w całym kraju.

Rusztowania Warszawskie
Najprostszy typ rusztowań wykonany ze stalowych rurek. Składanie rusztowania odbywa się przez wsuwanie kolejnych elementów prostopadle do poprzedniego poziomu. Rusztowanie tego typu jest tanie, stosunkowo lekkie i łatwe w montażu. Do jego wad należy z pewnością niestabilność przy dużych wysokościach.

Rusztowania Elewacyjne
Profesjonalne rusztowania pozwalające na pokrycie konstrukcją całego budynku. Dobra stabilność i wytrzymałość decydują o ich bardzo powszechnym użyciu w zastosowaniach komercyjnych. Najczęściej wynajmują je firmy remontowo budowlane.

Skorzystaj z preferencyjnych warunków wynajmu dla swojej firmy!

Hurtownia Materiałów Instalacyjnych Prosan
84 638 99 44

Prosan Zamość to hurtownia materiałów instalacyjnych specjalizująca się w handlu materiałami budowlanymi przeznaczonymi do inwestycji drogowych, kanalizacyjnych i wodociągowych. W asortymencie firmy znajdują się kształtki żeliwne i pcv, żeliwo drogowe, rury betonowe na przepusty drogowe, a także rury i kształtki drenarskie. W ofercie firmy znajdują się wszystkie elementy instalacji sanitarnych w budownictwie jendorodzinnym, wielorodzinnym i drogowym.

Firma charakteryzuje się szybką wyceną, terminowością dostaw i wzorową obsługą klienta. Zapoznaj się z całą ofertą i skorzystaj z najlepszej ceny. Firma realizuje dostawy na terenie całego kraju! W Prosan znajdziesz produkty niedostępne w innych hurtowniach.