Biznes, Prawo, Ekonomia

Biuro Rachunkowe KSIĘGOVI
ksiegovi.pl
32 381-87-72

Biuro Rachunkowe KSIĘGOVI zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo – płacową oraz finansowo – księgową podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Profesjonalna i doświadczona kadra zapewnia klientom usługi na najwyższym poziomie oraz ciągle podnosi swoje umiejętności i wiedzę, aby sprostać każdym wymaganiom.

Oferta Biura Rachunkowego KSIĘGOVI:
– obsługa płac;
– obsługa zatrudnienia obcokrajowców;
– audyt, tworzenie i modyfikacja wewnątrz organizacyjnych przepisów prawa pracy;
– audyt, tworzenie i modyfikacja procedur i instrukcji BHP i Ppoż;
– pomoc w założeniu firmy;
– sporządzanie korekt dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS;
– przechowywania ksiąg rachunkowych i innych dokumentów związanych z ich prowadzeniem.

+48 571 273 857

Specjalnością Kancelarii prawnej Dybka jest obsługa prawna inwestycji budowlanych i wsparcie ich pod kątem przepisów prawa budowlanego. Zatrudnieni w niej prawnicy prowadzą swoich klientów przez proces inwestycyjny, obsługują nieruchomości pod względem prawnym oraz wspomagają procesy dochodzenia odszkodowań i rekompensat.

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do firm z branży budowlanej, agencji obrotu nieruchomościami, jak i do podmiotów publicznych oraz klienta indywidualnego. Katalog usług jest kompleksowy i zawiera między innymi:
– sporządzanie umów,
– spory budowlane,
– najem nieruchomości o przeznaczeniu komercyjnym i inwestycyjnym,
– regulację stanu prawnego nieruchomości,
– porady z zakresu Prawa Budowlanego,
– Prawo Ochrony Środowiska.

Kancelarię tworzy zespół rzetelnych prawników, adwokatów i radców, którzy dysponują zawsze bieżącą wiedzą na temat przepisów prawa budowlanego. Dzięki tak wąskiej specjalizacji każdy inwestor może mieć pewność co do najwyższego poziomu oferowanych przez Kancelarię usług.

786802800

Kancelaria Radcy Prawnego świadcząca profesjonalną pomoc prawną, to gwarancja wysokiej jakośći i skutecznego działania.
Zajmujemy się wszystkimi sprawami natury cywilnej, rodzinnej i gospodarczej. Nieobce są nam tajniki prawa administracyjnego i podatkowego.
DORADZTWO
Udzielamy porad prawnych popartych wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Znamy prawo i rozumiemy potrzeby naszych Klientów wychodząc im na przeciw.
REPREZENTACJA
W imieniu naszych Klientów podejmujemy negocjacje, a gdy te zawiodą sprawnie prowadzimy spory sądowe. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Pomagamy w sporach z organami administracji.
OBSŁUGA PRAWNA
Przedsiębiorcom zapewniamy stałą pomoc prawną dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Znamy problemy dotykające małych przedsiębiorców i problemy dużych spółek. Pomożemy sprawnie rozpocząć i prowadzić działalność niwelując ryzyko prawne i podatkowe.
WINDYKACJA
Skutecznie egzekwujemy roszczenia, także na etapie przedsądowym. Wiemy jakie wybiegi stosują dłużnicy i jak je sprawnie zwalczać. Dzięki nam szybko odzyskasz należne Ci środki.