Biznes, Prawo, Ekonomia

Biuro Rachunkowe KSIĘGOVI
ksiegovi.pl
32 381-87-72

Biuro Rachunkowe KSIĘGOVI zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo – płacową oraz finansowo – księgową podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Profesjonalna i doświadczona kadra zapewnia klientom usługi na najwyższym poziomie oraz ciągle podnosi swoje umiejętności i wiedzę, aby sprostać każdym wymaganiom.

Oferta Biura Rachunkowego KSIĘGOVI:
– obsługa płac;
– obsługa zatrudnienia obcokrajowców;
– audyt, tworzenie i modyfikacja wewnątrz organizacyjnych przepisów prawa pracy;
– audyt, tworzenie i modyfikacja procedur i instrukcji BHP i Ppoż;
– pomoc w założeniu firmy;
– sporządzanie korekt dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS;
– przechowywania ksiąg rachunkowych i innych dokumentów związanych z ich prowadzeniem.

RADCA PRAWNY SZYMON WRÓBEL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
786802800

Kancelaria Radcy Prawnego świadcząca profesjonalną pomoc prawną, to gwarancja wysokiej jakośći i skutecznego działania.
Zajmujemy się wszystkimi sprawami natury cywilnej, rodzinnej i gospodarczej. Nieobce są nam tajniki prawa administracyjnego i podatkowego.
DORADZTWO
Udzielamy porad prawnych popartych wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Znamy prawo i rozumiemy potrzeby naszych Klientów wychodząc im na przeciw.
REPREZENTACJA
W imieniu naszych Klientów podejmujemy negocjacje, a gdy te zawiodą sprawnie prowadzimy spory sądowe. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Pomagamy w sporach z organami administracji.
OBSŁUGA PRAWNA
Przedsiębiorcom zapewniamy stałą pomoc prawną dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Znamy problemy dotykające małych przedsiębiorców i problemy dużych spółek. Pomożemy sprawnie rozpocząć i prowadzić działalność niwelując ryzyko prawne i podatkowe.
WINDYKACJA
Skutecznie egzekwujemy roszczenia, także na etapie przedsądowym. Wiemy jakie wybiegi stosują dłużnicy i jak je sprawnie zwalczać. Dzięki nam szybko odzyskasz należne Ci środki.