Bezpieczeństwo

5Tech Wideodomofony
https://5tech.pl/
515345284

Zajmujemy się zarówno produkcją jak i sprzedażą wysokiej jakości videodomofonów pod marką 5tech. Nasze produkty charakteryzuje doskonała jakość obrazu i dźwięk bez żadnych zakłóceń. Produkty wykonane są z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, którym nie straszne są zawilgocenia jak i zmienna temperatura. Sprzedajemy zestawy składające się z wideodomofonu montowanego najczęściej przy bramie czy furtce oraz wyświetlacza zamontowanego w dowolnym miejscu w domu użytkownika. Dostępne w sprzedaży zestawy posiadające dodatkowe wyświetlacze, zwiększające komfort użytkowania.
W zależności od wybranego modelu występują różne dodatkowe funkcje takie jak :
nagrywanie obrazu (po zamontowaniu karty pamięci)
breloki RFID, kodowane breloki, pozwalające na otwieranie bramy bez wpisywania specjalnych kodów.
wykonywanie zdjęć (zwiększające bezpieczeństwo mieszkańców)
Wszystkie urządzenia wyposażone w kamery, posiadają podświetlenie LED, umożliwiające lepsze działanie podczas nagrywania obrazu w ciemnych warunkach. Skorzystaj z oferty naszych urządzeń oraz podłącz je do istniejącego już systemu kamer CCTV.
Dostępne są modele przeznaczone zarówno do domów jednorodzinnych, jak również dla mieszkańców zabudowy bliźniaczej. Do łączenia wykorzystywane są doskonałej jakości przewody teleinformatyczne, dostępne również w naszym sklepie..

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu dla twoich potrzeb , skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 515345284 lub napisz e-mail : fivetech@interia.pl

Niszczenie.pl Trwałe Usuwane Danych z Nośników
717 237 000

Niszczenie.pl Zajmuje się kompleksową usługa trwałego usuwania danych z dysków twardych i nośników przenośnych. Idealne rozwiązanie dla firmy i instytucji które mają obowiązek szczególnego dbania o dane osobowe klientów, kontrahentów itp. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy masz pewność że dane nie będą możliwe do odzyskania w żaden sposób. Wykonujemy swoją usługę zarówno fizycznie niszcząc nośniki, jak również uszkadzając dane przy pomocy odpowiednich programów specjalistycznych. Usługa którą wykonujemy, nie jest możliwa do powtórzenia w warunkach domowych, bez odpowiedniego sprzętu. W przeciwieństwie do domowych sposobów, nie ma możliwości po naszej usłudze, przeanalizować zawartości treści nośnika. Oferujemy również usługę wykorzystującą najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. System LiquiDATA działa na zasadzie rozpuszczenia dysków twardych, i zmiany ich postaci w ciecz.

Zajmujemy się zarówno niszczeniem dysków twardych, jak i kart pamięci w każdym z dostępnych formatów. Dyski SSD czy urządzenia mobilne przechowujące dane, również mogą być zniszczone przez naszych specjalistów.

W związku obowiązującymi przepisami, ogromna część przedsiębiorców jest odpowiedzialna za przechowywane informację oraz nośniki na których się one znajdują. Warto więc zadbać o prawidłową ich utylizację.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontakt z naszym specjalistą pod nr. 781 660 000

Siedziba firmy mieści się w Łodzi przy Al. 1 Maja 87

Sprawdź naszą ofertę!

Pol-Poż jeden z niewielu tak kompletnie wyposażonych sklepów internetowych z systemami ochrony przeciwpożarowej w Polsce.
Prowadzimy sprzedaż wszystkich wymaganych akcesoriów, sprzętu, wyposażenia do zabezpieczenia obiektów i pomieszczeń gdzie istnieje ryzyko wybuchu pożaru.
Oferujemy także całkowite instalacje ppoż.
W naszym sklepie można natrafić także produkty do domowego użytku jak czujniki czadu, dymu, gazu, apteczki podróżne, gaśnice.
Poza tym proponujemy komponenty stolarki ppoż jak drzwi, klapy dymowe, okna oddymiające dachowe, bramy przeciwpożarowe. Odwiedź nas.