/Zaginiona 85-latka została odnaleziona w Skrbeńsku

Zaginiona 85-latka została odnaleziona w Skrbeńsku

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 85-letniej mieszkanki Brzezówki. Kobieta, dzięki właściwej reakcji mieszkanki Skrbeńska, trafiła w ręce policjantów, którzy przekazali ją całą i zdrową pod opiekę rodzinie. 
Na ulicy Zielonej w Skrbeńsku ( powiat wodzisławski) zaginioną kobietę zauważyła mieszkanka tej miejscowości. Widząc starszą, zdezorientowaną starszą kobietę postanowiła poinformować o tym fakcie policjantów. Mundurowi z Posterunku Policji w Gołkowicach natychmiast ustalili, że starsza pani to poszukiwana przez cieszyńską policję zaginiona . Mieszkance Brzezówki nic nie dolegało, nie wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Nie pamiętała jednak jak dostała się do Skrbeńska. Szybko trafiła pod opiekę rodziny.

W akcji poszukiwawczej łącznie brało udział ponad 120 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. W trakcie poszukiwań policjanci korzystali z pomocy specjalnie wyszkolonych psów tropiących, kamery termowizyjnej oraz nowoczesnego, specjalistycznego drona .

http://cieszyn.slaska.policja.gov.pl/ka6/informacje/wiadomosci/251633,Zaginiona-85-latka-zostala-odnaleziona-w-Skrbensku.html

mat.pras.(SP)