/Zaginął 16-letni Adam Kojzar – AKTUALIZACJA

Zaginął 16-letni Adam Kojzar – AKTUALIZACJA

Policja  poszukuje zaginionego Adama Kojzara, 16-letniego mieszkańca Pruchnej. Adam był widziany ostatni raz w dniu 21 stycznia 2018 r.  w godzinach wieczornych.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

Zaginięcie chłopca zgłosiła rodzina w dniu 22 stycznia br. Nastolatek wychodząc z domu, nikogo nie poinformował dokąd idzie. Od tamtej pory nie skontaktował się ze swoimi bliskimi . Nie  jest znane miejsce jego pobytu. Nie posiada przy sobie telefonu.

Rysopis: 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie. W chwili zaginięcia był ubrany w odzież koloru ciemnego. 16-latek korzysta z okularów.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 112.

Aktualizacja

Śląska Policja w Cieszynie informuje,  że policjanci zakończyli dziś nad ranem poszukiwania 16-letniego Adama Kojzara. Nastolatek został szczęśliwie odnaleziony.

Fot. Śląska Policja Cieszyn

mat.pras.