/Wybór kandydatek do projektu Metamorfoza „Piękna Mama”

Wybór kandydatek do projektu Metamorfoza „Piękna Mama”

Do 16 grudnia 2018 roku trwał nabór kandydatek do projektu Metamorfoza „Piękna Mama”, którego organizatorem są mamy z cieszyńskiego Klubu dla mam i dzieci Bawialnia. Do akcji zgłosiło się wiele wspaniałych kobiet. Spośród zgłoszeń, które zostały nadesłane do klubu, zostanie wybranych pięć kandydatek. Kolejnym etapem będzie wybranie finalistki metamorfozy.

W poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku odbyło się spotkanie Klubu dla mam i dzieci Bawialnia wraz z partnerami akcji. W czasie spotkania wstępnie wytypowano kandydatki do metamorfozy. Wybór nie był jednak prosty. Mamy, które dostały się do pierwszego etapu spotkają się teraz z  zespołem ekspertów, którzy przeprowadzać będą metamorfozę. Po przeprowadzonej rozmowie z każdą z nich, komisja wybierze jedną kandydatkę.

Robi się poważnie i wszystko zaczyna nabierać barw i rozmachu. Za nami zbieranie zgłoszeń do Metamorfozy „Piękna Mama” organizowanej przez Klub dla mam i dzieci Bawialnia oraz ich partnerów. Zapadły pierwsze decyzje i już za niedługo wybrana kandydatka dostanie szansę na dużą zmianę wyglądu, a w konsekwencji – odkrycia nowej siebie. Proces potrwa ponad dwa miesiące. Oprócz zabiegów pomagających powrócić do dawnej figury mama zostanie poddana zabiegom kosmetycznym, fryzjerskim, analizie kolorystycznej, otrzyma dopasowane do sylwetki ubrania, zostanie przeszkolona z makijażu i braffitingu. Te zmiany mają na celu poprawę samooceny młodej mamy oraz ułatwienie jej np. powrotu na rynek pracy – mówi Joanna Czerkowska, jedna z organizatorek akcji

fot. Małgorzata Krawczyk

(MK)