/Uwaga ! Konkurs Świąteczy – wygraj bilety na Koncert Wiedeński w Czechowicach – Dziedzicach

Uwaga ! Konkurs Świąteczy – wygraj bilety na Koncert Wiedeński w Czechowicach – Dziedzicach

Ogłaszamy konkurs świąteczny. Do wygrania mamy jedno podwójne zaproszenie na Koncert Wiedeński,  który odbędzie się w dniu 19 stycznia 2019 roku o godzinie 16:00, w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach – Dziedzicach, ul. Niepodległości 42.

Aby wziąć udział w konkursie, należy na naszej stronie fanpage, którą znajdziecie na facebook-u, w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu napisać komu i dlaczego chcielibyście podarować zaproszenie na koncert. Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 28 grudnia 2018 roku (piątek) , do godziny 24:00. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy. Wyniki konkursu podamy w sobotę, 29 grudnia 2018 roku w komentarzu pod postem.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”.

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Patronat medialny:

fot. Małgorzata Krawczyk

mat. pras. (MK)