/Trwa metamorfoza Jolanty Siwek

Trwa metamorfoza Jolanty Siwek

Trwa metamorfoza Jolanty Siwek. Uczestniczka programu dzieli się pierwszymi wrażeniami, emocjami i przemyśleniami. 

Pierwsze treningi dla Pani Joli są przede wszystkim zapoznaniem się ze specjalistycznym sprzętem. Jak sama przyznaje, większość sprzętu, z którym ma do czynienia podczas trwającej właśnie metamorfozy jest dla niej absolutną nowością. Zobaczyła go po raz pierwszy podczas zajęć w Studio Figura. Bardzo polubiła swoją aktywność i śmieje się, że maszyny spodobały jej się do tego stopnia, że bardzo chętnie korzystałaby z nich codziennie. Chwili zwątpienia nie miała jeszcze ani razu. Do programu przyszła, by osiągnąć swój cel i to na nim się skupia. Pani Jola widzi już pierwsze efekty pracy nad sobą, a to jest dla niej dodatkową motywacją do dalszego działania.

Pod wpływem udziału w programie w życiu Pani Joli nastąpiło wiele zmian. Zmieniło się jej podejście do jedzenia. Je regularnie. Stosuje się do diety, którą specjalnie dla niej przygotowało Studio Figura. Słodycze omija szerokim łukiem.

Nie jest aktywna tylko pod okiem specjalistów, ale również w zaciszu domowym. Gdy znajduje chwilę wolnego czasu, ćwiczy na orbitreku.

Pani Jola nie chce zawieść siebie, ale także wszystkich tych, którzy dali jej szansę na zmiany. Liczy, że nadal wszyscy mocno będą jej kibicować.

O pani Joli pisaliśmy TUTAJ.

fot. Małgorzata Krawczyk

(MM)