/Trening Jolanty Siwek w cieszyńskiej Strefie Zdrowia

Trening Jolanty Siwek w cieszyńskiej Strefie Zdrowia

W środę,13 lutego 2019 roku pani Jolanta Siwek – finalistka projektu Metamorfoza „Piękna Mama” spotkała się w cieszyńskiej Strefie Zdrowia z fizjoterapeutką Aleksandrą Pastucha, gdzie odbyła trening personalny odpowiadający jej potrzebom.

Po wstępnym i rzeczowym badaniu (m.in. mięśnia prostego brzucha, postawy) młoda mama została przeszkolona w zakresie treningu dna miednicy, automobilizacji bioder, prawidłowej postawy oraz oddechu. Dzięki temu mogła przejść do właściwej części treningu, który rozpoczął się od ćwiczeń korekcyjnych oraz rozciągających.

Choć ćwiczenia z pozoru wyglądały na łatwe, stanowiły nie lada wyzwanie. Wymagały dużego skupienia i koncentracji na sobie. Następnym krokiem był krótki trening ogólnousprawniający, w który wpleciona została korekcja codziennych nawyków ruchowych. Pani Jola świetnie sobie poradziła z całym treningiem.

Każdej kobiecie polecamy takie uświadamianie własnego ciała. Mamy nadzieję, że pani Jola w pełni wykorzysta swoją szansę, a nabytą wiedzę wykorzysta w życiu codziennym.

Patronat medialny:

fot. Małgorzata Krawczyk

mat. pras. (MK)