/Szkoła Tańca PeDeBe i nowy Spektakl Projekt

Szkoła Tańca PeDeBe i nowy Spektakl Projekt

Szkoła Tańca PeDeBe i nowy Spektakl Projekt profilaktyczny dotyczący alkoholizmu i narkomanii. Wykonawcą jest Fundacja „STER”- zespół PeDeBe.
Jak co roku o tej porze , ruszyły przygotowania do nowego projektu musicalowego. Twórcą i pomysłodawcą, jest niezmiennie p. Izabela Tymich –Janasik. Jest to osoba z ogromną pasją i sercem, która za każdym razem tworzy niesamowite widowisko artystyczne. W przygotowaniach bierze udział liczna grupa uczestników szkół podstawowych, średnich, studentów oraz dorosłych. Nad całością czuwa wysoko wykwalifikowana kadra aktorsko –taneczno-wokalna. Uwieńczeniem trzymiesięcznych przygotowań jest realizacja musicalu i występ w teatrze. W tym roku będzie to spektakl pt: „Wesołych Świąt”.

To już XVIII projekt zespołu PeDeBe. Tematem przewodnim spektaklu będzie tym razem problem profilaktyki alkoholowej, narkomanii oraz przemocy w rodzinie. Cały projekt ma na celu uzmysłowić nam, czym jest nałóg, jakie mechanizmy nim rządzą ,gdzie należy szukać pomocy oraz pokazać inną, lepszą drogę życia w trzeźwości . Projekt ukazany w taki właśnie sposób, ma uzmysłowić wszystkim, jak bardzo jest to istotny problem w dzisiejszym społeczeństwie. Wszystkich gorąco zapraszamy na to niezwykłe widowisko.

Premiera odbędzie się w Cieszynie w Teatrze A. Mickiewicza 13.12.2018 r. o godz. 9.00 i o godz.11.00
oraz 14.12.2018 r. o godz. 9 oraz godz.18.30.

Projekt realizowany jest w siedzibie zespołu PeDeBe w Cieszynie na ul.Bobrecka 27 (4 piętro) prowadzonego przez Fundację Ster.

I TY możesz być częścią tego projektu, poznać wspaniałych ludzi i przeżyć niesamowite chwile , których nie sposób opisać.

Kontakt tel: 505 017 903

Osoby prowadzące to :

IZABELA TYMICH-JANASIK
KATARZYNA BONEV
KATARZYNA KWAŚNY
BŁAŻEJ KNOPEK

fot. PeDeBe Cieszyn

Ewa Hansel