15 czerwca 2020, o godzinie 18:00 na Fb/ Scena dla Kobiet, odbyła się premiera utworu „Świat”. Jest to jeden z dziesięciu wyjątkowych utworów, który powstał czasie realizacji Babskiej Płyty.
Muzykę oraz tekst podarowała na poczet tejże płyty kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka i instrumentalistka Zuzanna, za aranż odpowiadała Lady AnnMart – muzyk, choreograf, kompozytorka i autorka tekstów, a w powstanie utworu, swoją cegiełkę dołożyło większość z pośród 50 kobiet, zaangażowanych w nagranie Babskiej Płyty!
Swój ogromny wkład w realizację mieli również: Studio Lodowa, Radosław Wróbel oraz Paweł Maciak.
***
***
„Babska Płyta” jest inicjatywą społeczną, która powstała i jest kierowana przez Annę Joachimiak, założycielkę Sceny
dla Kobiet. Nie jest wspierana w żaden sposób – finansowo czy merytorycznie, przez żadne instytucje kultury, czy inne organizacje, a prowadzona z pasji i potrzeby serca.
Każdy z Was może zostać mecenasem naszych działań wspierając nawet symboliczną złotówką i przybliżając nas do wydania całej Babskiej Płyty oraz pomagając pokryć koszty związane z wydaniem singla.
Wspomóż projekt dorzucając swoje 5 zł do koszyczka! Link do zbiórki: https ://zrzutka.pl/z/babska-plyta
***