/Spotkanie partnerów projektu Metamorfoza „Piękna mama”

Spotkanie partnerów projektu Metamorfoza „Piękna mama”

We wtorek, 5 lutego 2019 roku, w Restauracji „Korbasowy Dwór” w Cieszynie odbyło się spotkanie partnerów projektu Metamorfoza „Piękna mama”. To właśnie tam odbędzie finał metamorfozy

W czasie spotkania omawiano sprawy związane z Wielkim Finałem Metamorfozy, który planowany jest na 7 marca 2019 roku.

W czasie imprezy, każdy z partnerów, który pomaga pani Jolancie Siwek przemienić się w piękna mamę, będzie mógł zaprezentować siebie oraz swój udział w akcji. Będziemy mogli również zobaczyć pokaz slajdów z przemiany finalistki projektu. Imprezę umili nam Dj Bartek Kartasiński.   Czekają na nas również niespodzianki w postaci nagród ufundowanych przez partnerów akcji. Wkrótce Bawialnia – Klub dla mam i dzieci, rozpocznie zapisy na to wydarzenie. Ilość miejsc będzie ograniczona.

Tymczasem pani Jola dalej dzielnie ćwiczy. Młodą mamę czeka jeszcze stylizacja sylwetki i zakupy w salonie Granda w Cieszynie, w czasie których towarzyszyć jej będzie stylistka Bernadeta Weber – właścicielka Pracowni Wizażu B. Weber. Włosami finalistki zajmie się pani Katarzyna Sztefka – Kopeć i Salon Fryzjerski Prestiż z Cieszyna. Metamorfozę pięknej mamy, na swoich fotografiach uwiecznia Anna Sznajder.

fot. Tomasz Orawski

(MK)