/Spotkanie opłatkowe z dyrektorami

Spotkanie opłatkowe z dyrektorami

Okres przedświąteczny to czas życzeń, ale także czas podsumowań. Jak co roku taka szczególna atmosfera zapanowała na spotkaniu opłatkowym z dyrektorami szkół i placówek oświatowych powiatu cieszyńskiego, które odbyło się w sali sesyjnej cieszyńskiego Starostwa.

Dyrektorzy podzielili się opłatkiem z władzami powiatu, radnymi, pracownikami wydziału edukacji Starostwa.

Z jednej strony to spotkanie pozwoliło nam na chwilę zadumy przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Z drugiej, było też okazją do porozmawiania na temat kondycji powiatowej oświaty. Szczególnie ucieszył mnie widok osób, które poznałem ponad 10 lat temu, będąc jeszcze Wicestarostą Powiatu Cieszyńskiego. To, że te osoby nadal pracują w naszej oświacie, świadczy o tym, że mamy doskonałą, bardzo doświadczoną kadrę. Pomimo zmieniających się czasów, doskonale potrafią prowadzić swoje jednostki, przy tym znakomicie radząc sobie z powierzonymi im zadaniami – mówi Starosta Mieczysław Szczurek.

Spotkania opłatkowe z dyrektorami stały się już tradycją. Z O nastrój świąteczny podczas spotkania zadbali młodzi artyści z Ogniska Pracy Pozaszkolnej z Koniakowa.

Fot. Katarzyna Raszka – Sodzawiczny

mat. pras. (SP)