/„Śnieżny Song”: Piosenka z…misją!

„Śnieżny Song”: Piosenka z…misją!

W okresie świątecznych przygotowań każdemu z nas towarzyszą zimowe piosenki. Zazwyczaj są to utwory tradycyjne, takie jak „Last Christmas” lub „All I want for Christmas is You” lub „Pada śnieg”, czy „Kto wie”, (z filmu „Świąteczna przygoda”).

Z roku na rok przybywa jednak utworów świątecznych. Jednym z nich jest „Śnieżny Song”. Nie jest to zwykła piosenka o zimowej tematyce. Jak się okazuje, kawałek wykonywany przez Agnieszkę Mrozińską, Basię Kurdej – Szatan i Rafała Szatana ma swoją misję, której inicjatorami są wymieniona już wcześniej Agnieszka Mrozińska oraz Alex Caprice, a utwór skomponował Tomasz Betka.

Klimatyczny, świąteczny teledysk został nagrany, by wysprzeć zmagania z chorobą 7-letniej Zuzi Krzak, podopiecznej Fundacji Spełnionych Marzeń.

Zuzia ma mięsak Ewinga – raka kości, z przerzutami na płuca. Jest już po 3 chemioterapiach, przed Nią kolejne 3, a następnie endoproteza łopatki. Przed Nią ciężka walka, a mimo to uśmiech nie schodzi Jej z twarzy.

Specjalnie dla Zuzi nagraliśmy świątecznego singla Śnieżny Song, który został wydany na płytach. Cały dochód ze sprzedaży płyt przekazany zostanie na leczenie Zuzi. Dodatkowo nakręcony został teledysk, podczas którego wyświetlany będzie numer subkonta Podopiecznych Instytutu Matki i Dziecka, gdzie również będzie można zasilić konto Zuzi, wpłacając choćby symboliczna złotówkę, ważne jednak żeby w tytule przelewu napisać „Zuzia Krzak, akcja Artyści dla onkologii”.

Zuzię wspierać można wspierać również poprzez wpłaty na portalu Pomagam.pl

https://pomagam.pl/artysci-dla-zuzi 

Fot. archiwum Agnieszki Mrozińskiej

(MM)