/Śmiertelny wypadek w Strumieniu

Śmiertelny wypadek w Strumieniu

Cieszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Strumieniu na DW 939.

Kierujący samochodem osobowym potrącił pieszą. 69-letnia kobieta zginęła na miejscu wypadku.

Wczoraj około godz. 14.45 w Strumieniu na ulicy Brodeckiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący fiatem 51-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej na prostym odcinku drogi potrącił 69-letnią kobietę, mieszkankę miasta. Do zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku ul. Młyńskiej. W wyniku wypadku kobieta zginęła na miejscu. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy. Przez kilka godzin pas ruchu w kierunku ul. Młyńskiej był zablokowany. Na miejscu pracowali policjanci, ratownicy medyczni oraz straż pożarna. Mundurowi pod nadzorem prokuratora zabezpieczali miejsce zdarzenia i wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca wypadku. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają teraz cieszyńscy kryminalni, informuje asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy z KPP w Cieszynie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby w trakcie poruszania się po drodze zachować pełną koncentrację i skupienie! Obserwujmy dokładnie zachowania innych uczestników ruchu drogowego!

fot. i realizacja wideo: Ślaska.Policja.pl Cieszyn

mat. pras. (SP)