/Publikujemy wizerunek – kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Publikujemy wizerunek – kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w markecie przy ul. Rybnickiej w Gliwicach. Kamery sklepowe zarejestrowały dwóch mężczyzn podejrzanych o zabór artykułów o wartości ponad tysiąca złotych. Prawdopodobnie są mieszkańcami naszego powiatu.
Jak ustalono, dwóch nieznanych dotąd mężczyzn weszło do sklepu, po czym jeden z nich zabrał z półki 19 końcówek do elektrycznej szczoteczki do zębów. Przedmioty te wsypał następnie do plecaka swojego kompana, który czekał w innej sklepowej alejce. Potem, w kilkuminutowych odstępach, podejrzani opuścili market.

Osoby rozpoznające mężczyzn ze zdjęć lub świadków kradzieży śledczy proszą o kontakt z I Komisariatem Policji w Gliwicach przy ul. Kościelnej 2, tel. 32 33 69 401, e-mail: alan.staszczyk@gliwice.ka.policja.gov.pl lub z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. (33) 8516 200, (33) 8516 280 lub (33) 8516 281. Można też informować pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl .

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.