/PREMIERA: Piosenkarz Kriss Sheridan w zakonie. Premiera teledysku 11.10.2018 Odebrane

PREMIERA: Piosenkarz Kriss Sheridan w zakonie. Premiera teledysku 11.10.2018 Odebrane

Reżyserem teledysku jest Piotr Smoleński – ten sam, który odpowiada za sukces klipu „My Słowianie” (Donatan&Cleo) czy Maryli Rodowicz, ten sam który reżyserował ostatni hit Krissa Sheridana „I don’t wanna say goodbye”. Singiel ten uzyskał status Złotej Płyty, dotarł do #1 miejsca na Listach Przebojów w Polsce, był również Singlem Tygodnia w Niemczech.

„Tomorrow” to skromna ballada na fortepian, idealna na jesienną porę roku i kolejny utwór zapowiadający płytę Krissa Sheridana.

Autorem tekstu jest mieszkający w Niemczech polsko-amerykański piosenkarz Kriss Sheridan, muzykę skomponował polski producent Marcin Kindla.

Utwór „TOMORROW” traktuje o tym, ze u każdego z nas przychodzi taki moment w życiu, w którym mamy ochotę rzucić wszystko i zacząć od początku nowe, lepsze życie, lepsze jutro (tomorrow). Artysta podejmuje temat miłości, tęsknoty i walki o marzenia i nowe lepsze jutro.

Pokazuje to teledysk, w którym mnich i zakonnica zakochują sie w sobie i postanawiają rzucić swoje dotychczasowe życie i uciec z klasztoru. Paląc walizkę z pieniędzmi pokazują co tak naprawdę jest w życiu ważne – uczucia, marzenia są ponad rzeczami materialnymi.

Teledysk do piosenki „Tomorrow” był kręcony w Polsce, na terenach największej kopalni węgla brunatnego w Kleczewie (Wielkopolskie). W teledysku obok Krissa Sheridana występuje  aktorka i filantropka Ewa Kepys, która wciela się w postać zakonnicy.


Kriss Sheridan to polsko-amerykański piosenkarz, autor tekstów, aktor, podróżnik. Urodzony w Bielsku-Białej. Syn Polki i Amerykanina. Ma również niemieckie obywatelstwo. Współpracował ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi takimi jak RTL Group, ProSiebenSat.1, Televisión Española, RFO czy Radio Bayernwelle, w Monachium i Madrycie. Studiował w Monachium, Madrycie i Nowym Jorku. Sheridan został pomyślnie przyjęty do Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku, pracował również jako model.


VEVO: https://www.youtube.com/channel/UCntVZ-w2rYsMLBlncvyN64w/videos

FB: https://www.facebook.com/krisssheridanofficial/

Instagram artysty: https://www.instagram.com/krisssheridanmusic/