/Premiera albumu Matta Duska. Albumu, który połączył pokolenia

Premiera albumu Matta Duska. Albumu, który połączył pokolenia

Dziś premiera nowego album Matta Duska zatytułowany „Sinatra With Matt Dusk”.

To płyta, która zabiera nas w podróż do czasów, w których u szczytu popularności był jego idol Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy – „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Matt Dusk to dobrze znany w Polsce kanadyjski wokalista, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych („Good News”, „JetSetJazz”) i platynowych albumów („Just The Two of Us”, „My Funny Valentine”, „Old School Yule”).

„Jazz ma wieloletnią tradycję w zakresie interpretacji i współpracy. Dorastałem w nocnych klubach, w których nigdy nie wiedzieliśmy, kto był na sali i nie wiedziałeś, kto zaraz wyjdzie na scenę i zaśpiewa. Kuba i ja chcieliśmy znaleźć piosenkę, którą dwóch gości mogłoby zaśpiewać o bluesie, doradzając sobie wzajemnie, żeby iść dalej. Współpraca z Kubą była bezproblemowa i przyjemna, a praca na planie klipu wypełniona była rozmową, śmiechem i whisky.”

Matt Dusk

Album jest dostępny w sprzedaży na kulturalnysklep.pl empik.com oraz we wszystkich salonach Empik

https://kulturalnysklep.pl/product-pol-88360-Sinatra-with-Matt-Dusk-Deluxe-Edition