/POSZUKUJEMY 85-LETNIEJ MIESZKANKI BRZEZÓWKI

POSZUKUJEMY 85-LETNIEJ MIESZKANKI BRZEZÓWKI

Policjanci z Cieszyna i funkcjonariusze straży pożarnej poszukują zaginionej 85-letniej mieszkanki Brzezówki. Cierpiąca na zaniki pamięci kobieta wyszła wczoraj z domu i dotąd nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Mundurowi proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu kobiety.
Według wstępnych ustaleń mieszkanka Brzezówki wyszła z domu wczoraj ok. godziny 16. Zaraz po tym, jak rodzina powiadomiła policję o zaginięciu, w akcję poszukiwawczą zostali zaangażowani policjanci i funkcjonariusze straży pożarnej.

Zespoły poszukiwawcze od wczoraj przeczesują okoliczne lasy oraz pola. Do poszukiwań włączył się także policyjny przewodnik wraz z psem tropiącym oraz przewodnicy z grupy poszukiwawczo-ratowniczej PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Dotychczasowe działania nie przyniosły niestety rezultatów.

 

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, krótkie, oczy niebieskie, nos prosty. Kobieta ubrana była w ciemną kurtkę ortalionową, ciemne, ocieplane spodnie, skórzane rękawiczki. Na głowie może mieć ciemną opaskę, a przy sobie brązową torebkę i klucze do domu.

Policja apeluje do wszystkich osób, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, pod całodobowym numerem telefonu (33) 851-62-00 lub numerem alarmowym 112.

mat.pras.(SP)