/Pomóżmy wyrwać Adama ze szponów śpiączki – licytacja kolacji z Arkiem Smoleńskim

Pomóżmy wyrwać Adama ze szponów śpiączki – licytacja kolacji z Arkiem Smoleńskim

Jeden moment przerwał spokojne życie Adama. Walczy o powrót do sprawności, możliwości władzy nad własnym ciałem, a przede wszystkim o powrót do życia. Wszystko zależy od innych. 

Prawie rok temu świat Adama i jego rodziny legł w gruzach. W grudniu ubiegłego roku  uległ wypadkowi, który dla jego rodziny do dziś jest zagadką. Cała rodzina miała nadzieje, że to niegroźny wypadek, jakich wiele. W szpitalu czekał na nich pierwszy szok. Nie było wiadomo, czy Adam przeżyje. Żona Adama nie wiedziała, jak powiedzieć o tym synkom, dla których Tato jest całym światem. Był to dla nich potworny cios.

fot. logo platformy SIEPOMAGA.pl

Były to trudne Święta, ponieważ Adam spędził je w szpitalu. Dom był smutny i pusty. W lutym pojawiła się nadzieja. Jeździł na wózku, zaczął stopniowo wracać do świata. Niestety, pojawiło się zachłystowe zapalenie płuc, które skończyło się dla niego śpiączką, z której nie wybudził się do dzisiaj. Organizm Adama wykończony jest ciągłą walką. Pojawiają się bakterie oraz nawracające zapalenia płuc.  Każdy telefon ze szpitala paraliżuje jego najbliższych.

Chłopcy dorastają, są dzielni, wiele rozumieją, ale brakuje im Taty.

Jego stopniowy powrót do sił jest długotrwały, ale także kosztowny. Kilka miesięcy walki spowodowało, że oszczędności jego rodziny stopniały. Środki na leczenie, rehabilitacje i konsultacje okazały się skończone. Nie można przerwać leczenia na tym etapie.

Potrzebna jest pomoc. Wasze wsparcie to dla nas szansa. Na to, by Adam wrócił do pełni sił, do rodziny, do normalnego życia. Ten proces wymaga czasu i środków, których brakuje rodzinie.

Pomóżmy wrócić mu do najbliższych.

Na portalu społecznościowym Facebook uruchumiona została specjalna grupa, na której odbywają się licytacje, z których cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Adama.

Pomóżmy wyrwać Adama ze szponów śpiączki – LICYTACJE (KLIKNIJ)

Do grona osób, którym los Adama nie jest obojętny dołączył aktor, Arkadiusz Smoleński. Do wylicytowania jest kolacja dla dwóch osób w towarzystwie aktora znanego m.in. z pierwszoplanowej roli Bartka Lisieckiego w serialu „M jak miłość” oraz z ról w takich serialach jak „Na dobre i na złe”, czy „Korona Królów”.

fot. Marek Zimakiewicz

Gwarantowana miła atmosfera w doborowym towarzystwie.

Pieniądze zebrane dzięki wylicytowaniu kolacji w towarzystwie aktora pomogą w rehabilitacji Adama.

Licytacja trwa do 06.10.2019r., do godz. 22:00

Licytacja przebiega w grupie Pomóżmy wyrwać Adama ze szponów śpiączki- LICYTACJE

Termin i miejsce kolacji będą do uzgodnienia po zakończeniu licytacji dla zwycięzcy.

Kochani❣️Czy są tu fani, miłośnicy gry aktorskiej Arkadiusza Smoleńskiego? Arkadiusz SmoleńskiMamy do zaoferowania kolację dla dwóch osób w towarzystwie aktora teatralnego i filmowego. 🎬 Możemy go oglądać na ekranach naszych telewizorów w takich produkcjach jak: „M jak miłość", „W rytmie serca", „Na dobre i na złe" i wiele, wiele innych… 💓Gwarantujemy miłą atmosferę w doborowym towarzystwie. 🥂 Zachęcamy do licytacji. 💰 Pieniążki zebrane pomogą w rehabilitacji Adama. ❤️❤️❤️Wspieramy zbiórkę na https://www.siepomaga.pl/adam-matasz ❤️Zapraszamy! 🤞❤️ Licytacja trwa do 06.10.2019r., do godz. 23:00Licytujemy w komentarzach podając kwotęhttps://www.facebook.com/groups/2516563251766618/permalink/2540237349399208/Termin i miejsce kolacji będą do uzgodnienia po zakończeniu licytacji dla zwycięzcy 🏆

Opublikowany przez Robert Mystkowski Niedziela, 29 września 2019

Adama można wspierać także poprzez wpłaty na platformie Siepomaga.pl / Adam Matasz – KLIKNIJ

Zachęcamy Państwa do pomocy.

Redakcja SCI24.pl

fot. Marek Zimakiewicz / fot. logo platformy SIEPOMAGA.pl