/Pomóżmy małemu Krzysiowi

Pomóżmy małemu Krzysiowi

Małe serduszko, a miłość wielka. Pomóż, by Krzyś bezpiecznie żył. Celem zbiórki jest dwuletnia rehabilitacja, by umożliwić chłopczykowi normalny rozwój.

Niespełna roczny Krzyś mieszka wraz z rodzicami w Koszarawie, w województwie śląskim. Już od pierwszego oddechu musiał stoczyć walkę o swoje życie.

Chłopiec ma wrodzoną, złożoną, wadę serduszka – tetralogię Fallota. Zaraz po urodzeniu został podłączony do leku, mającego utrzymać go przy życiu. Miał tylko kilka tygodni, gdy przeszedł operację na otwartym sercu. Długo walczył o życie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. W szpitalu Krzyś spędził dwa miesiące.

Chłopczyk jest już z rodzicami w domu, jednak teraz wymaga rehabilitacji. Przez chore serduszko Krzyś jest słabszy, wolniejszy, szybciej się męczy. W porównaniu do innych dzieci, jego rozwój jest opóźniony. Wymaga intensywnych ćwiczeń, by rozwijał się tak jak inne maluszki.

Do tego jest mu potrzebne wsparcie doświadczonego rehabilitanta. Dlatego rodzice Krzysia proszą o pomoc, by Krzyś bezpiecznie żył. By mimo chorego serca, żył jak zdrowe dziecko.

Możesz pomóc Krzysiowi. Link do zbiórki pieniędzy na rehabilitację chłopca znajdziesz TUTAJ.

Więcej informacji na temat dzielnej walki Krzysia znajdziesz TUTAJ.

mat. pras. (MK)