/Pomóżmy dzieciom z Domu Dziecka wyjechać na zimowisko!

Pomóżmy dzieciom z Domu Dziecka wyjechać na zimowisko!

Co roku dzieciom z Domu Dziecka ich opiekunowie organizowali pełne atrakcji ferie zimowe. Wszystkie ciężko doświadczone przez los dzieci czekały na ten moment cały rok –  na tzw. „zimowisko”.

Wyjazd w 2019 roku jest zagrożony, albowiem z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” opiekunowie otrzymali informację o braku budżetu na wyjazd.
Dzieci rozpaczają.

Zależy im na wyjeździe. Opiekunowie robią wszystko, by udało się wyjechać. Walczą, by podopieczni w swoim poturbowanym życiu zaznali odrobinę radości.

Ponieważ dom dziecka nie może bezpośrednio zbierać pieniędzy Fundacja 4×4 Dzieciom na siepomaga.pl wystartowała ze zbiórka na pokrycie kosztów zimowiska dla chociaż 30 dzieci. Uruchomiła również konkursy gdzie do wygrania są różne nagrody.

Dołączamy się do apelu i wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie finansowe.

Nauka jazdy na nartach jest dla dzieci sukcesem, terapią i odskocznią od przykrych zdarzeń, które spotkały je w życiu. Zapominają o wszystkim, co złe.

Ferie rozpoczynają się pod koniec stycznia.

Poszukiwani są sponsorzy na małe i duże kwoty którzy wesprą Dom Dziecka w walce o wymarzone ferie zimowe.

Koszt pobytu jednego dziecka wynosi około 1000 zł. Finalna liczba wychowanków, których uda zabrać się na wypoczynek, będzie zależeć od ilości zebranych środków.

Poza krzywdami i kopniakami, które dzieciaki dostają od losu, nie doświadczają wiele dobra. Pokażmy, że „…LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ…”.

Zbierane są środki na pokrycie kosztów wyjazdu, ale docenione zostanie również wsparcie logistyczne.

Cenne będzie wsparcie wypożyczalni narciarskich, organizatorów rozrywki, instruktorów, którzy poraktują podopiecznych Ośrodka ulgowo. Wiemy ze to nie tylko ucieszy sle pozwoli ponownie „…(U)WIERZYĆ W LEPSZY ŚWIAT…”.

Zbiórkę można wesprzeć tutaj: https://www.siepomaga.pl/zimowiskodomudziecka

Zachęcamy do wsparcia

Redakcja SCI24.pl

(MM)

fot. mat. pras.