/Pomoc dla Karinki

Pomoc dla Karinki

Kochani wiecie, że ten 1% rozliczania z sercem, jest Waszym wkładem w ratowanie mojego życia. Wasze wsparcie, jest realną bronią w mojej walce z guzem mózgu. Czy możemy na Was liczyć również w tym roku?

Serdecznie proszę o pomoc osoby, którym nie jest obojętne cierpienie ludzkie.

1% dla Kariny, na subkonto Fundacji Drachma – nr KRS 0000298899 z dopiskiem Karina Wójcik. Z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc i okazane serce.

Większość z Was poznało już moją sytuację . Już w zeszłym roku apelowaliśmy o pomoc w walce. Od tego czasu przeszłam trudną operację, po której badanie histopatologiczne wykazało glejaka wielopostaciowego. Zaczęła się walka o moje zdrowie i życie. Równolegle z zastosowaną chemio- i radioterapią stosuję metody niekonwencjonalne aż do dzisiaj ze świetnymi efektami. Niestety środki na leczenie topnieją w bardzo szybkim tempie a kuracja musi trwać przynajmniej pięć lat i przez ten czas jestem zmuszona wydawać ogromne sumy. Na dzień dzisiejszy trzymam chorobę w ryzach jednak przeraża mnie myśl co może się stać w przypadku przerwania terapii. Wszystkim zainteredowanym udostępnię historię choroby.

Marzę aby żyć dla mojej córki, dla całej mojej rodziny i aby być szczęśliwą pomimo trudnych przeżyć. Będę walczyć nieprzerwanie, bez ustanku i konsekwentnie. Dziękuję za wsparcie wszystkim ludziom dobrej woli. Karina Wójcik

mat.pras.