/PGE NARODOWY – zamień się miejscami z piłkarzami.

PGE NARODOWY – zamień się miejscami z piłkarzami.

Będąc w Warszawie, można odwiedzić największy i najnowocześniejszy stadion w Polsce. PGE Narodowy został wybudowany na turniej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.

Stadion został zaprojektowany przez Konsorcjum JSK Architekci sp. z o.o., gmp International GmbH oraz Schlaich Bergermann und Partner.

Na arenie znajduje się 58 tysięcy miejsc dla kibiców. Na stadionie organizowane są konferencje, targi, bankiety, koktajle, wystawy, uroczyste kolacje, pikniki, turnieje piłkarskie, prezentacje aut osobowych i wiele innych wydarzeń.

Arena otwarta jest dla zwiedzających. Za niewielką opłatą możemy wraz z przewodnikiem zwiedzić cały stadion. Trasa „Poczuj się jak VIP” zaprowadzi nas do niemalże każdego zakamarka stadionu, niedostępnego dla nas na co dzień.

Znajdują się tam 62 loże VIP. Są to ponad czterdziestometrowe, oddzielne pomieszczenia, zapewniające pełną prywatność podczas oglądania meczy, koncertów i innych wydarzeń. W lożach tych można zorganizować również własną imprezę.

Koszt wynajmu takiej loży jest dość wysoki, jednak ceny ustalane są dla każdego indywidualnie. Znajdują się tam również pomieszczenia biurowe, centrum konferencyjne , powierzchnie wystawiennicze oraz trybuna medialna.

Piłkarze mają do dyspozycji wielowyznaniową kaplicę.

Na terenie obiektu znajduje się także Kancelaria Tajna.PGE Narodowy posiada czwartą kategorię w klasyfikacji UEFA „elite”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

fot. Małgorzata Krawczyk

(MK)