/Park Wieloryba w Rewalu – ciekawe miejsce, które łączy zabawę i naukę

Park Wieloryba w Rewalu – ciekawe miejsce, które łączy zabawę i naukę

A co w przypadku, kiedy na urlopie masz już dość plaży? Dzieci chcą czegoś więcej niż woda, piasek? Jeśli jesteś w okolicy Rewala, to masz szczęście. W miejscowości jest park, który doskonale łączy zabawę i naukę w jedno.

„Park Wieloryba”, to miejsce, w którym dzieciaki odnajdą się bez problemu. Mnóstwo atrakcji, plac zabaw i ogromne eksponaty.

Zaczynając wycieczkę po parku, przechadzamy się po krainach tematycznych: „Bałtyk”, „Piraci i Papugi”, „Potwory z głębin” i „Giganci z oceanów”, gdzie zobaczymy m.in  humbaka i rekina znanego z kultowych „Szczęk” w skali 1:1.

Na końcu drogi czeka na nas ogromna ośmiornica, która stanowi wejście do strefy zabawy – ogromny statek piracki, dmuchana trampolina i dmuchany zamek dla najmłodszych. Co godzina pirat Jack Sparrow zabiera milusińskich na magiczną wyprawę po karku, gdzie organizuje gry, zabawy i pokaz magicznych sztuczek.

Wszystkie atrakcje z wyjątkiem sklepiku i baru z przekąskami są zawarte w cenie biletu.

Moje dzieciaki – 6 i 9 lat były w tym parku już dwa razy – za każdym razem wychodzili z niego po 2-3 godzinach zabawy, z uśmiechem od ucha do ucha. Taka rekomendacja chyba mówi sama przez się.

Fot. Karolina Filarczyk

Zainteresowani? Zapraszam na stronę Parku Wieloryba po wszystkie niezbędne szczegóły – parkwieloryba.pl