/Otwarcie Strefy Kibica w Wiśle

Otwarcie Strefy Kibica w Wiśle

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie strefy kibica w Wiśle. Po raz pierwszy w historii polscy kibice będą mogli śledzić Zimowe Igrzyska Olimpijskie w specjalnych strefach kibica w popularnych górskich kurortach. Każda z planowanych stref kibica pomieści do 1000 osób. Strefy Kibica Eurosportu Zimowych Igrzysk Olimpijskich wystartowały dzień przed ceremonią otwarcia igrzysk w Pyeongchang, 8 lutego 2018 r.

Projekt realizowany jest we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz oficjalnymi partnerami MKOl – firmami Samsung Electronics Polska, Visa i partnerem PKOl – marką 4F. 

– Chcemy, aby strefy kibica Eurosportu były wyjątkowymi miejscami promującymi idee olimpijskie, łączącymi miłośników sportu w każdym wieku. Cieszymy się, że uda nam się zorganizować aż dwie takie strefy, w ważnych dla Polski ośrodkach dyscyplin zimowych.  mówi Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce. – Jesteśmy przekonani, że w czasie igrzysk nie tylko cały Karpacz i Wisła, ale także spędzający tam czas turyści, będą dzielić z nami sportowe emocje, a Strefy Kibica staną się centrum olimpijskich przeżyć oraz dobrej rozrywki – dodaje.

W strefie kibica w Wiśle  można skorzystać z punktów gastronomicznych oraz dodatkowych atrakcji przygotowanych zarówno przez Eurosport, jak i przez partnerów – firmy Samsung Electronics Polska, Visa oraz 4F. Dla osób pragnących spróbować swoich sił w sportach zimowych zaplanowano między innymi laserową strzelnicę biathlonową, czy lodowisko z torem do curlingu. Oprócz tego na odwiedzających czekają animatorzy, zachęcający do zabawy i wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów strefy. Rozrywek nie zabraknie dla dorosłych, młodzieży ani dla najmłodszych.

Fot. Mariusz Pietrzak

mat. pras. (SP)