/Mini Rajd Rodzinny na Kozią Górkę z Fundacją MamGrono

Mini Rajd Rodzinny na Kozią Górkę z Fundacją MamGrono

W niedzielę 23 czerwca 2019 roku nasza redakcja miała okazję uczestniczyć w pierwszym, wspólnym, rodzinnym „Mini Rajdzie Pieszym na Kozią Górkę”. Wydarzenie to zorganizowała Fundacja MamGrono. Po wspólnym spotkaniu się z uczestnikami Rajdu Pieszego na bielskich Błoniach  wyruszyliśmy szlakiem w górę. 

Po dotarciu na szczyt na dzieci czekała słodka niespodzianka w postaci pysznych bezowych lizaków, które przygotował Tortowy Zakątek Cieszyn. Fundacja MamGrono zadbała również o dobra zabawę. W programie znalazło się wiele atrakcji. Były gry i zabawy zespołowe, w których można było otrzymać nagrody.

Uczestnicy wyprawy otrzymali  nagrody w kilku kategoriach: dla najmłodszego uczestnika rajdu, dla najliczniejszej wielopokoleniowej rodziny oraz nagrodę dla zwycięzcy zabawy internetowej- za najciekawsze zdjęcie związane z wyprawą górską. Na górze czekało na nas również wspólne ognisko. Na koniec najmłodsi uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wydarzenie to odbyło się dzięki współpracy:

Nadleśnictwa Ustroń, Offsetdruk i media, Ekochron, Geckon, Beskidzka Mama – Blog Portal Magazyn Parentingowy a także dzięki osobom prywatnym.
My spędziliśmy miło i aktywnie czas, a Was zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

fot. Małgorzata Krawczyk, Michał Krawczyk

(MK)