/MARIOLKA PISZE…PAMIĘTNIK (5)

MARIOLKA PISZE…PAMIĘTNIK (5)

Bardzo długo nie pisałam pamiętnika. Wiedziałam, że zrobiłam przerwę, ale nie zdawałam sobie sprawy, że tak długą. Dopiero co lato się zaczęło, a tu już wakacje się kończą…

Fot. Jola Witoszek Photography

Na szczęście nie dla wszystkich – studenci lenić mogą się jeszcze przez kilka tygodni. Mam szczęście, że jestem w tym gronie, bo mam wrażenie, że tego lata nie udało mi się jeszcze należycie odpocząć. Jednak nie o tym chciałabym dzisiaj pisać…

Była już mowa o książkach, a teraz będzie o moim kolejnym bziku, czyli o…serialach. Mam fioła na punkcie kilku polskich produkcji: „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” i na „Na Sygnale”. Za to uwielbiam koniec sierpnia, że moje ulubione pozycje, służące mi do umilania dnia codziennego, wracają do emisji. Zawsze kiedy sezon się kończy, nie mogę doczekać się startu kolejnego. Wykorzystuję wtedy czas na oglądanie powtórek lub na (jeśli takie mi się nagromadzą) oglądanie zaległych odcinków. Ogromną przyjemność sprawia mi także śledzenie spoilerów i spekulowanie, co wydarzy się po wakacjach. W tym bardzo pomaga mi śledzenie dwutygodnika „Świat seriali”, wytrwale prenumeruję go od wielu lat.

Znajduje się tam również spis nowości, które szykowane są dla widzów w nadchodzącym sezonie. Wielu pozycji jestem ciekawa. Najbardziej czekam chyba na „Stulecie winnych” i serial „Nielegalni”, który jest z kolei nowością od Canal+. Nie wiem, czy te seriale skradną moje zaufanie, ale na pewno obejrzę chociaż pilotarzowe odcinki. Które seriale Wy oglądacie najwierniej? Jakich nowości najbardziej nie możecie się doczekać?

Zostając w tematyce serialowej, chciałabym się Wam jeszcze do czegoś przyznać. Wygląda na to, że moje najbliższe miesiące zdominują seriale medyczne, a wszystko to za sprawą pracy licencjackiej, którą przygotowuję. Trzymajcie kciuki.

Obiecuję, że nie zaniedbam już tak publikacji w tej kategorii. Następny wpis już wkrótce.

Fot. Jola Witoszek Photography

(MM)