/„MAM TALENT” I „TRANSGRESJA”

„MAM TALENT” I „TRANSGRESJA”

Jedenasta już edycja programu „Mam Talent”. Sobota . 15.09.2018 . Godz. 20. TVN

Dzień na pewno i na długo zapamiętany przez wszystkich uczestników show, lecz chyba najbardziej w pamięci pozostanie występ chłopaków z okolic. „TRANSGRESJA”…

Dzień castingu w Katowicach jeszcze na długo przed emisją odcinka w tv.

Tłumy ludzi przed teatrem w Katowicach. Prowadzący program to znani i lubiani polscy dziennikarze Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Emocje sięgają zenitu.

Jak zwykle talenty uczestników ocenia cudowne jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola. Ech ..co to był za dzień….

„TRANSGRESJA” . Młody i niezwykle zdolny zespół z Dąbrowy Górniczej, który wspólnie tworzą Paweł, Mateusz, Marcin, Rajmund i Tomek. Na scenie to prawdziwa petarda, wulkan emocji i energii. Każdy ich występ to prawdziwe widowisko artystyczne dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wszystko przemyślane od początku do końca, mroczne klimaty, makijaż jak z piekła rodem, to wszystko sprawia, że każdy ich występ wbija w fotel. Tym razem było tak samo. Chłopaki wyszli na scenę i wykonali utwór, „FURIA” . Dali czadu, zresztą jak zwykle. Publiczność szalała, a jury była pod ogromnym wrażeniem wokalu, dykcji Pawła i niebanalnego tekstu, w który wkładają całe swoje serce. Oczywiście nie mogło być inaczej, przeszli dalej. Teraz nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za młodych zdolnych.

Są na samym początku swojej kariery muzycznej. Z takim talentem, wrażliwością, skromnością i sercem już niebawem będzie o nich naprawdę głośno.

Życzymy powodzenia, mamy nadzieję, że zobaczymy ich w finale.

Fot. Ewa Hansel

(EH)