/MAGICZNE HOLLYWOOD czyli PÓŁKOLONIE FILMOWE z Teatrem Kamienica i Duetem JaHa

MAGICZNE HOLLYWOOD czyli PÓŁKOLONIE FILMOWE z Teatrem Kamienica i Duetem JaHa

Trwa nabór na najatrakcyjniejsze półkolonie w Warszawie! Jeśli Twoje dziecko interesuje się Teatrem, a dodatkowo mieści się w kategorii wiekowej od 5 do 11 lat, już nie musisz zastanawiać się, jak spędzi wakacje.

Półkolonie poprowadzi Duet JaHa – znakomici aktorzy, Jacek Zawada i Hanna Kochańska.

Wakacyjne półkolonie, które odbywać będą się w Teatrze Kamienica, odkryją przed najmłodszymi tajemnice wszystkich trzech scen – Sceny PARTER i foyer, PIWNICY WARSZA oraz Sceny Orlej.

Półkolonie skierowane są do wszystkich dzieci w wieku od 5 do 11 lat, które interesuje praca przed kamerą, występowanie w filmie oraz jego współtworzenie. Znajdzie się także coś dla dzieciaków, których pasją jest aktorstwo, sztuka cyrkowa, bądź choreografia sceniczna.

Odbywać będą się w dwóch terminach.

Pierwszy turnus: 30 lipca – 4 sierpnia

Drugi turnus: 6 sierpnia – 11 sierpnia

Cena turnusu: 1150 zł (w tym: 5 dni + Pokaz Oscarowy 6 dnia; Na Pokazie Oscarowym gwarantowane dwa miejsca na widowni dla gości każdego z uczestników półkolonii).

Liczne atrakcje dla wszystkich dzieci, niezapomniane wrażenia.

Kilka słów o prowadzących – Duet JaHa:

Duet JaHa, czyli Jacek Zawada i Hanna Kochańska – aktorzy, wokaliści, trenerzy twórczości dziecięcej; twórcy teatralnego cyklu w Teatrze Kamienica „Bajki – twórcze spotkania z wyobraźnią” (w ramach którego stworzyli 6 interaktywnych bajek połączonych z warsztatami m.in.: „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek w wielkim mieście”); twórcy warsztatów aktorsko-muzyczno-ruchowych w Teatrze Kamienica „Małe Hollywood”; od pięciu lat prowadzą warsztaty teatralnomuzyczne dla dzieci podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach; współpracują także z warszawską Małą Filmówką i Family Academy oraz z placówkami polonijnymi za granicą (Londyn, Budapeszt).

Wszystkich rodziców zachęcamy, a dzieci serdecznie zapraszamy.

REZERWACJA MIEJSC:

BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI
(czynne pn-pt, g. 9:00-17:00)
Olga Rawska
Kom. 601 464 564
o.rawska@teatrkamienica.pl

Życzymy wszystkim miłych wakacji.

fot. Mała Kamienica

(MM)