/Madlen prezentuje najnowszy singiel „Tafla”

Madlen prezentuje najnowszy singiel „Tafla”

Madlen – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie z powodzeniem koncertuje i nagrywa kolejne utwory. „Tafla” to dynamiczny, popowy utwór, do którego inspiracją były osobiste doświadczenia wokalistki.

„Każdy z nas ma taki moment w życiu, gdy staje pod ścianą i nie wie co dalej. Zadajemy sobie pytania, czy to co robimy, ma sens? Czy czujemy się szczęśliwi w naszej pracy, w życiu osobistym. Warto raz na jakiś czas zrobić sobie takie podsumowanie, bilans na plus i minus i zakończyć pewien etap, w który nie czujemy się sobą. Dla mnie to co robię obecnie – tworzenie muzyki, koncertowanie, to świadomy wybór drogi i wiem, że w końcu mam swój czas. Otaczam się cudownymi ludźmi, którzy wspierają mnie w realizacji moich planów. Na tafli nowych szans…nie będę się już bać…:)”

Utwór skomponowała Madlen wraz z Michałem Kacprzakiem. Oboje odpowiadają też za warstwę tekstową piosenki. Utwór zapowiada autorski album Madlen, który ukaże się jeszcze w tym roku.Madlen to wokalistka pochodząca z Polski, mieszkająca na stałe w Niemczech. Urodziła się w Zielonej Górze w 1987 roku. Teraz mieszka w niewielkim niemieckim miasteczku Straelen w Nadrenii Północnej-Westfalii. Śpiewa od dziecka, uczyła się gry na gitarze akustycznej i elektrycznej, ale – jak sama podkreśla – jest wokalistką samoukiem. Mimo tego ma bardzo mocny i charakterystyczny głos.

Jest laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” organizowanego w Brukseli w 2016 r., gdzie w jury zasiadał sam Marek Piekarczyk z TSA. Zdobyła pierwsze miejsce w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 r. Gwiazda Pierwszego Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 r. Na swoim koncie ma album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. W listopadzie ubiegłego roku ukazał się jej debiutancki singiel „Na raz”.


Przeczytaj w Internecie:

Madlen na Facebooku

Madlen na Instagramie

Madlen na TouTube