/Komunikat o zamknięciu dróg

Komunikat o zamknięciu dróg

Automobilklub Śląski informuje, że w dniu 15.09.2018 roku na drogach gmin: Wisła, Istebna, Koniaków i Milówka odbędzie się 64 RAJD WISŁY


W związku z powyższym w dniu 15.09.2018 w godzinach 06:30–17:00 w gminie Istebna zamknięty zostanie ruch drogowy na trasie Odcinka Specjalnego jak na przedstawionej niżej mapie:

W gminie Milówka i Rajcza w godzinach 07:30 – 17:30 zamknięty zostanie ruch drogowy na trasie Odcinka Specjalnego jak na przedstawionej niżej mapie:

 

 

W gminie Wisła w godzinach 10:30 – 18:30 zamknięty zostanie ruch drogowy na trasie Odcinka Specjalnego jak na przedstawionej niżej mapie:

 

Automobilklub Śląski organizator rajdu, gorąco prosi mieszkańców, przez które przebiega trasa odcinka specjalnego o zaplanowanie wyjazdów i przyjazdów oraz podróży w taki sposób, aby uniknąć dróg wyłączonych z ruchu. Zwracamy się również z apelem o zdrowy rozsądek i zachowanie niezbędnych zasad bezpieczeństwa podczas oglądania zmagań załóg biorących udział w rajdzie. Warto również przypomnieć, że po przejeździe samochodu oznaczonego literą „C” pod żadnym pozorem nie wolno przechodzić przez trasę odcinka, a także wychodzić poza strefy wyznaczone taśmami. Dodatkowo nie wolno wjeżdżać na trasę odcinka samochodami, ani innymi środkami transportu, nawet rowerami. Organizator prosi kibiców , a także osoby mieszkające przy trasie o zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci oraz zwierząt domowych. Ważne jest również respektowanie wszystkich poleceń ludzi czuwających na bezpiecznym przeprowadzeniem rajdu. W czasie zamknięcia dróg pamiętamy o bezpieczeństwie innych. W razie pilnej potrzeby udzielenia pomocy medycznej czy ratunkowej prosimy o skontaktowanie się z najbliższym sędziom stojącym na zabezpieczeniu i poinformowanie go o takiej konieczności.
Na starcie odcinka posiadamy odpowiednie służby ratunkowe, które zostaną uruchomione, aby pomóc innym.

W ZWIĄZKU Z RAJDEM SAMOCHODOWYM PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI.

PROSIMY NIE RYZYKOWAĆ!

Za wynikające utrudnienia Serdecznie Państwa przepraszamy Zarząd Automobilklubu Śląskiego tel. 693-340-374