/Kobieta Dojrzała – metamorfozy kobiet ze Śląska Cieszyńskiego

Kobieta Dojrzała – metamorfozy kobiet ze Śląska Cieszyńskiego

Wiele kobiet, w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że nadszedł czas by zadbać nie tylko o najbliższych, ale też o siebie. Poćwiczyć, zdrowiej się odżywiać, częściej korzystać z porad kosmetyczki czy fryzjera. Prawie 80% polskich kobiet deklaruje, że lubi dbać o siebie, a 57% interesuje się modą , więc nie jest to rzadka sytuacja. Niestety, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Szczególnie, jeśli nabyte przez ostatnie 20-30 lat nawyki są bardzo silne. Potrzeba wtedy wskazówek i wsparcia, by krok po kroku wprowadzać zmiany.
Takim wsparciem dla kobiet w naszym regionie postanowiło być grono przedsiębiorczyń z Czech i Polski, pod przewodnictwem Renaty i Bernadety Weber. Przygotowały one Projekt Kobieta Dojrzała, który udowodni, że bez drastycznej diety czy interwencji chirurgicznej, w sposób naturalny i nieinwazyjny można poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd.

Projekt zakłada czteromiesięczną (trwającą od lutego do maja) metamorfozę czterech kobiet, obejmującą aktywność fizyczną, wdrożenie zdrowej diety i suplementacji, zabiegi kosmetyczne i oczywiście odpowiednią stylizację – ubiór, makijaż i fryzurę. Kandydatki do metamorfozy muszą spełnić kilka warunków:
• być mieszkanką powiatu cieszyńskiego lub powiatu Karwina,
• być Kobietą Dojrzałą – urodzoną najpóźniej w 1974 roku,
• być zdeterminowaną i konsekwentną – przeznaczyć czas i energię na udział w systematycznych, dopasowanych do swoich potrzeb spotkaniach ze specjalistami.

Zakończeniem projektu będzie Gala Finałowa, podczas której Panie pochwalą się publicznie efektami swojej metamorfozy, inspirując kolejne kobiety do pozytywnych zmian w swoim życiu!

Co trzeba zrobić, by zgłosić swój udział w Projekcie? Wejść na stronę www.kobietadojrzala.eu lub www.zralazena.eu, zapoznać się ze szczegółami i wypełnić zamieszczony tam formularz. Zgłoszenia można nadsyłać tylko do 20 stycznia 2019 roku. Wybrane Panie będą miały okazję, by – płacąc wyłącznie swoim zaangażowaniem i pracą nad sobą – przeżyć przygodę swojego życia.

mat.pras. (SP)