/Kajetan Kajetanowicz zaczyna zmagania w WRC 2

Kajetan Kajetanowicz zaczyna zmagania w WRC 2

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak utworzą załogę w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Zawodnicy reprezentować będą barwy LOTOS Rally Team i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wezmą udział w co najmniej czterech rajdach w kategorii WRC-2.

Polacy swoją rywalizację rozpoczną od czerwcowego Rajdu Sardynii (7-10.06.2018).

Kierowca z Ustronia startujący bardzo mocnym samochodem Fordem Fiestą R5, jest trzykrotnym mistrzem Starego Kontynentu (należy podkreślić, iż trzy razy pod rząd) już od dawna był umieszczany w stawce kierowców czempionatu WRC-2, lecz ciągle nie było decyzji i sponsorów gotowych do dania zielonego światła kierowcy spod Czantorii na start.

Uległo to zmiane w mijających miesiącach

Już w najbliższy weekend, czyli 7-10.06.2018 zobaczymy wspomnianą załogę na odcinkach Rajdu Sardynii na przepięknej Włoskiej wyspie. Gdzie podczas 320 km zmagań będzie na nich czekał kurz, kamienie, piękna pogoda oraz ekstremalnie trudne odcinki specjalne.

Starty Kajetana Kajetanowicza wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team – Grupa LOTOS – a także Delphi Technologies oraz Driving Experience. Szczegółowe informacje dotyczące Kajetana Kajetanowicza i zespołu są dostępne na stronach www.lotosrallyteam.pl oraz www.kajto.pl, a także na: www.fb.com/EmocjeDoPelna, www.fb.com/KajetanKajetanowicz, www.twitter.com/Kajto_pl oraz www.youtube.com/Kajtopl.

Trzymajmy kciuki!

Fot. SNOPKOWSKI ART

(AM)