/Jolanta Siwek – finalistka Metamorfozy „Piękna Mama”

Jolanta Siwek – finalistka Metamorfozy „Piękna Mama”

„ Marzenia się nie spełniają, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA”. Ja postanowiłam wziąć sprawy we własne ręce i spełnić swoje marzenie o spektakularnej metamorfozie, ku mojemu zdziwieniu- udało się.

Jolanta Siwek, która wygrała projekt zorganizowany przez Klub dla mam i dzieci Bawialnia z Cieszyna, wkrótce pod okiem specjalistów przejdzie metamorfozę. Nam udało się porozmawiać z panią Jolantą. Zapytaliśmy co skłoniło ją do udziału w programie metamorfozy a także jakie są jej postanowienia noworoczne.

Proszę nam coś o sobie opowiedzieć.

Mam na imię Jola i mam 28 lat. Na co dzień zajmuję się swoimi synami Mateuszem, który właśnie skończył 4 miesiące i starszym synem Sebastianem (2 latka), który uczęszcza do żłobka. Jak większość kobiet zajmuję się szeroko pojętym prowadzeniem domu. Moją odskocznią od codziennych obowiązków jest czytanie.

Co skłoniło Panią do udziału w projekcie Metamorfoza „Piękna Mama”?

Długo się zastanawiałam czy zgłosić się do programu metamorfozy, dlatego też swoje zgłoszenie wysłałam w ostatniej chwili. Zdecydowałam się ostatecznie spróbować swoich sił bo natknęłam się na hasło w internecie, które brzmiało „ marzenia się nie spełniają, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA”. Ja postanowiłam wziąć sprawy we własne ręce i spełnić swoje marzenie o spektakularnej metamorfozie, ku mojemu zdziwieniu- udało się.

Przed Panią wiele tygodni wyrzeczeń, ciężkiej pracy nad sobą. Czy jest Pani na to gotowa?

Zdecydowanie tak. Jestem gotowa na zmiany. To moje 5 minut i mam zamiar je wykorzystać w stu procentach i dam z siebie wszystko.

Jak każda z nas, mamy rożne słabości, kompleksy. Co jest pani słabym punktem? Czy jest coś, nad czym szczególnie chciałaby Pani popracować, coś w sobie zmienić?

Moją największą słabością są słodycze, ale jestem gotowa z tym walczyć. Liczę, że podczas programu metamorfozy uda mi się zmienić swoją sylwetkę i schudnąć.

Czego Pani oczekuje od specjalistów, którzy przez te wszystkie tygodnie będą pani towarzyszyć? Jakie są Pani oczekiwania po metamorfozie?

Chcę wprowadzić w swoim życiu szeroko pojęty zdrowy tryb życia, czyli odpowiednia dieta, regularne posiłki i ćwiczenia. Specjaliści pomogą mi odkryć w sobie kobiecość na nowo. Mam nadzieję uzyskać tzw. efekt łał. Metamorfoza pozwoli mi również nabrać większej pewności siebie i realizować dalsze cele.

Rozpoczął się nowy rok. Czy ma Pani jakieś postanowienia noworoczne?

Moje postanowienia na ten rok to zmiana wizerunkowa, którą chcę osiągnąć podczas metamorfozy i potem dalej kontynuować. Za cel na nowy rok stawiam sobie również znalezienie pracy, w której będę mogła wykorzystać swoja znajomość języka niemieckiego. A moim celem na ten rok jak i całe moje życie jest być najlepszą mamą dla moich synów.

 

My życzymy Pani Jolancie wytrwałości i siły w dążeniu do realizacji swoich planów i celów jakie sobie wyznaczyła, a także wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Z panią Jolantą Siwek – finalistką Metamorfozy „Piękna Mama” rozmawiała Małgorzata Krawczyk.

patronat medialny:

 

fot. Małgorzata Krawczyk