/III Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej im. Rufina Dudy

III Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej im. Rufina Dudy

W dniach 14 – 15.07.2018 r. (sobota – niedziela) Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie organizuje turnieje siatkówki plażowej w ramach cyklu pn. „III Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej im. Rufina Dudy”.

Turnieje, nad którymi patronat objął Śląski Związek Siatkówki Plażowej rozgrywane będą na boiskach do siatkówki plażowej, znajdujących się na Kąpielisku Miejskim oraz na Kompleksie boisk SPORTPARK w Cieszynie.

Cykl zawodów ma na celu wyłonienie Mistrzów Śląska w kategorii kobiet, mikstów i mężczyzn. Turniej kobiet zostanie rozegrany 14 lipca 2018 r. o godzinie 9:30. Natomiast turniej mikstów 15 lipca od godz. 9.30. Zgłoszenia do turniejów odbywają się przez system www.beach.szps.pl, do godziny 18:00 w piątek 13 lipca oraz w dniu zawodów (w miarę wolnych miejsc). Potwierdzenie zgłoszeń i ewentualne zapisy w dniu turnieju do godziny 9:00. Opłata startowa wynosi 20 zł/para.

Najlepsze pary oprócz statuetek i medali otrzymają karty podarunkowe o łącznej wartości 550 złotych w każdym z turniejów.

I miejsce – 200,00 zł, II miejsce – 150,00 zł, III miejsce – 120,00 zł, IV miejsce – 80,00 zł.

W każdym turnieju eliminacyjnym uczestnicy zdobywają punkty rankingowe. Turnieje są punktowane a punkty wliczane są do łącznej klasyfikacji III Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej im. Rufina Dudy.

Serdecznie zapraszamy

fot. mat. pras.

Urząd Miejski w Cieszynie